Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a hibásan pozitív...

Lehetséges a hibásan pozitív teszt?

Figyelt kérdés
Nemrég, a nemvárt napján pozitív lett egy tesztem, nem is túl halványan, a rákövetkező két reggelen viszont még haloványka vonalat sem láttam, pedig ugyanolyan típusú teszteket használtam. Lehetséges, hogy az első valamilyen okból hibásan jelzett pozitívat?
2015. nov. 26. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én úgy tudom,hibás pozitív teszt nincs.

Hagyd szerintem ezt a márkát. Vegyél egy másik fajtát azzal csináld meg!

Szerintem 2 csíkos lesz! Drukkolok...írd majd meg az eredményt :)

2015. nov. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy szokták írni, fals negatív van, de fals pozitív nincs. HCG vagyjelen van a vizeletben vagy nincs.
2015. nov. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ebben a cipőben jártam. Elég erős 2 csíkos teszt...másnaptól mind negatív lett,1 héten keresztül. Nem tudom a mai mapig sem h mi történt. Lehet,hogy ott volt csak elment,lehet hogy roszz volt a teszt. Remélem nálad másképp lesz!
2015. nov. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen fajta teszt volt? Ha Clearblue kék plusz-os, akkor az már itt többünknek volt fals pozitív.. Én is tesztelnék másik márkával.
2015. nov. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem második terhességemnél nagyon halvány volt a csík. Utána el is mentem nőgyógyászhoz, de nem látott semmit, még csak valami minimális petezsákot sem. Azt mondta létezik fals pozitív, de ugye meg kell győződni róla, mi a helyzet. Elküldött vérvételre, és az már kimutatta a HcG koncentrációt, mikor az UH-n még nem látszott semmi. De sajnos 1 héttel később elkezdtem vérezgetni, és 8 hetesen el is vetéltem, nem fejlődött olyan ütemben, mint kellett volna.


Szóval fals pozitív is van, és olyan is, hogy a másik kettő volt a fals negatív. Mindenképpen menj el orvoshoz.

2015. nov. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!