Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mennyi E vitamint szedtek/s...

Ti mennyi E vitamint szedtek/szedtetek?

Figyelt kérdés

600 mg az jó? Vagy többet kéne? Nektek mennyivel sikerült a baba?

Sajnos nemrég volt egy vetélésem, a doki azt mondta, hogy szedjem az E vitamint, az segít. Ez tényleg így van?


2015. nov. 27. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
400mg-ot szedek kétnaponta. Most vagyok 9+1 :)
2015. nov. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasonló kérdést én is tettem fel.olvastam h progeszteron novelo es segiti a beagyazodast.en 100at szedek naponta;)
2015. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondta az orvosom.400 mg bolt napi egy szem.a páromnak is.,,Első gyereknél ,elsőre és most 5 hetes vagyok megint sikerült,egy próbát megér
2015. nov. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En is 400-ast szedek, napi egy szemet.

De meg csak masfel hete kezdtem el.


Ti szeditek folyamatosan?

Mert azt is olvastam egy hozzaszolasban, hogy csak peteeresig szabad. Vajon miert? Mi tortenik, ha folyamatosan szedve van?

En regebben plasztikai mutet elott es utan szedtem osszesen 4 honapig a hegesedes miatt, de nem vettem eszre, hogy a ciklusomon valtoztatott volna barmit is a folyamatos szedes.

2015. nov. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 200-asat szedtem ovuig (ha felment a hő, abbahagytam). Azt olvastam, hogy szívfejlődési rendellenességet okozhat a magzatnál. Kérdeztem az orvosomat is, nem tudta ezt megerősíteni, de ennek ellére én inkább csak ovuig szedtem.


[link]


Emitt meg azt írja, szükséges a magzat egészséges fejlődéséhez. :)


[link]


Szóval én ezért maradtam az arany középútnàl, szedtem is, meg nem is. :))))


32+1 hkm

2015. nov. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyébként az E-vitaminról ezt találtam: 1. hasznos a magzatelhalás elkerülésében, 2. "Nem javasolják a kismamáknak az E-vitamin szedését, egy vizsgálatból ugyanis kiderült, hogy az jelentõsen növelheti a szívrendellenesség kialakulását a magzatnál. A vitamin szedését már a teherbe esés elõtt sem ajánlják."


24 hkm

2015. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amikor terhes voltam, a dokim azt mondta, hogy szedjem tovább az E vitamint, mert segít, hogy megmaradjon a baba. Sajnos így is elment, de nekem ezt mondta. Szóval szerintem végig lehet szedni, egész ciklusban.
2015. nov. 29. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!