Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kellene észrevennem az...

Mikor kellene észrevennem az első terhességi tüneteket? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tervezünk még babát. Négy hete, pontosabban október 29-én voltunk együtt mikor is párom bennem ment el. Tudom, felelőtlenség, nem kell a kioktatás. Vettem be esemény utánit.

A menstruációm azonban még mindig nem jött meg. Vettem két tesztet, egyiket 3 másikat 2 hete, mindkettő azt jelezte, nem vagyok terhes, de most kezdem azt hinni h 2 hét után még korai volt hogy a teszt helyesen kimutassa.

Milyen tünetek jelentkezhetnének most, így a 4. hét környékén? Tudom, hogy ez elég egyénfüggő, de csak úgy általánosságban kérdezem.

Kissé kétségbe vagyok esve.


Köszönöm a segítséget.



2015. nov. 29. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

A három héttel ezelőtti biztos, hogy korai volt, a két hete lévő, pedig lehet, hogy már nem, de lehet, hogy igen. Az határeset.

Ha most csinálsz egy tesztet, akkor már egyértelmű lesz.

Nekem aluszékonyság, gyakori pisilési inger és mellfájdalom jelentkezett először, ezek a 4-5. héten jöttek, a hányás csak az 5-6. héten

2015. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az esemény utáni egy baromi erős hormonlöket, simán lehet, hogy az zavarta be a ciklusodat, nem a terhesség.
2015. nov. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét válaszadó igazat írt. A legegyszerűbb, ha elvégzel egy terhességi tesztet, az már most a tutit mutatja, tünet-ide vagy oda, az lényegtelen.

Az esemény utáni meg akkora hormonlöket, hogy van, akinél két évre! tönkrevágja a ciklusokat, szóval simán okozhatja a zavart ez is.

Ezért érdemes megbízhatóbb fogamzásgátló módszerekhez folyamodni (pl. óvszer, fog.gátló gyógyszer)

2015. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam a korai tehrességi tünet volt, hogy menses előtt másfél héttel iszonyat elkezdett fájni a mellem,holott sose voltam mellfájos, meg menses előtt mindig 3-4 napot barnázok, s az most nem volt, így a nem várt napja előtt nappal teszteltem s pozitív lett.

most léptem a hétbe :)

2015. nov. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akarom mondani 6 hétbe , utolsó voltam :D
2015. nov. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!