Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 6. hétnél tartok és szeptemb...

A 6. hétnél tartok és szeptember első hetében kell mennem a dokihoz. Ha a baba nem lenne jól (tehát nem fejlődik úgy, ahogy kellene) akkor azt észrevenném?

Figyelt kérdés
2007. aug. 21. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt csak az ultrahang alapján tudják megmondani de a vetélés egyértelmű jele a vérzés.
2007. aug. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggodalmaskodj!

Neked se jó meg a babának se.

Az első három hónapban nem érzel semmit abból, hogy történik benned valami, leszámítva, ha van hányingered stb.

Persze azt se érzed, ha valami baj van, csak ha elvetélsz, de erre elég kicsi az esély.

Ne ronts el ezt a szép időszakot felseleges aggódással!

2007. aug. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen ne aggódj! Könnyű mondani persze. Vigyázz magadra, ne fürödj forró vízben mert vetélést okozhat. Ne egyél gyógyszereket, mert most fejlődnek a szervek. Ha a baba nem életképes el fog vetélődni, de azt észreveszed. Mást nem fogsz tudni figyelni, mivel ekkor még alig van a babából valami. Az első ultrahangon úgyis elmondanak mindent, kérdezz rá majd az ultrahangon a nyaki redőre, hogy jó értéket mutat-e. Ha valami nem úgy fejlődik, úgyis csak az ultrahangon látják, és mondják is. De ha le van maradva akkor a baba, még akkor sem hamarkodnak el semmit, mivel minden terhesség és kisbaba más. Nem lesz semmi baj. Mondom én is hogy ne aggódj, de én jelenleg 37 hetes terhes vagyok és még most is aggódom. Próbáld nyugtatni magad, hogy minden rendben van, az úgy is ki fog derülni a vizsgálatokon, ha nagy baj van. Szeptember első hete pedig mindjárt itt van, kitartás és láthatod a picikédet az ultrahangon. Szorítok neked!

2007. aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!