Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napközbeni 37 fok utalhat...

Napközbeni 37 fok utalhat babára, ha sosem szokott lenni?

Figyelt kérdés
Görbét nem vezetek,de elfogom kezdeni. 3 hete "rákattantam" hogy mérem a hőmet délután. Eddig 36.3 volt kb mindíg. Újabban pedig 37. Jelenthet ez vmit? 2 nap van menzeszig.
2015. dec. 1. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez jó jel! :-)

Amikor terhes lettem, nekem 36,9 volt mensi előtt, az alaphőm 36,4 mindig.

Szóval gyanakodhatsz. És egy jó teszt 2 nap múlva ki is mutatja a terhességet.

2015. dec. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alap esetben ovuláció után megemelkedik a testhőmérséklet, akár történt megtermékenyítés és beágyazódik, akár nem.

A különbség annyi, hogy ha baba van és megtapad, akkor fent is marad, de ez csak akkor derül ki ha elmarad a menzesz.

Nekem mindig magas az ovu után, esténként még a hideg is ráz, de eddig mindig megjött, és egyből vissza is esett.

2015. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, luteálisban eleve kb. fél fokkal magasabb a hő,arányosan délután is, nem csak reggel. Néha kiváncsiságbòl én is megmértem, 37 fölött szokott lenni a délutáni luteálisban.
2015. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2. folytatása... persze ettől neked lehet, hogy pont sikerült, drukkolok! :)


Amikor a kislányom összejött, akkor szépen maradt magasan a hő, a nemvárt napja után is.

2015. dec. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is csak annyit írnék erről röviden h ez nem jelent semmit.

Hiszen a hőt minden reggel ha lehet egy időben kell mérni, még felkelés előtt. :)

De drukkolok h sikerüljön neked :)

2015. dec. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Történt valami kérdező?
2015. dec. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!