Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez utalhat arra hogy ikreim...

Ez utalhat arra hogy ikreim lesznek?

Figyelt kérdés

Mikor 2 napja késett a menstruációm, erős pizitívat teszteltem, ugyanolyan erős volt mind a 2 csík, voltam is dokinál pár napra rá volt vérvétel és mondták hogy nagyon magas a hcg :)

Utalhat ilyen korán magas hcg ikrekre?

Jövő héten lesz csak ultrahang.


2015. okt. 17. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2015. okt. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből semmire nem következtetnék. Nekem már a várt előtt egyértelmű (közel azonos vastagságú csíkkal) pozitív lett a tesztem, de egy gyerek lett belőle.
2015. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2015. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá.
2015. okt. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8-9. dpo-n biztosan ismert ovuval erős pozitív teszt utalhat ikrekre, de még akkor sem feltétlenül. 2 napos késésnél már nagyon sokaknak pozitív, és a teszt fajtája sem mindegy, pl. a Facelle nekem már a nemvárt napján szép erős volt nem reggeli pisiből, és egy baba van. Ikrekre majd az uktrahang utalhat:)
2015. okt. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem! Nekem 1 napos késésnél brutál erős pozim lett. Teljesen egyforma vastagságú mind a 2 csík. 1 baba lett volna.
2015. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!