Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Das gesunde plus ("dm-es")...

Das gesunde plus ("dm-es") terhesvitamint szedett valaki? Folsavat milyet es mennyit kell melle szedni?

Figyelt kérdés

Elso babammal Femibiont szedtem, de ahogy neztem mar nagyon felment az ara. Persze ha megerne megvennem,de ugy latom, a dm-es vitamin tobb mindent tartalmaz. Elegge olcso, bar tudom, ok nem koltenek reklamra ☺ megis ilyenkor kicsit bizonytalanabb az ember...

Aki ezt szedte meg volt elegedve? Orvos mondott ra valamit? Folsavat milyet es mennyit szedtetek melle?

Koszonom!


2015. dec. 1. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél elevitet szedtem- elvetéltem 12 hetesen.

Màsodikkal gravidàt- egészséges 4 kg-os kisfiú.

Most lànyom lesz gravidàt kezdtem,de rosszul voltam. Most 3 hónapja szedem a dm-s vitamint+ folsavat, jól érzem magam és meglepő de még nem vagyok vas és vérszegény, előzőekben ilyenkor màr rég az voltam.


Szóval jónak tartom,doki szerint mindegy melyiket szedem,csak szedjem.

2015. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gravidával kezdtem, de rendszeresen hányingerem volt tőle, a következő a Femibion 800 volt. A 400nak már nagyon magasnak találtam az árát, így kb a 13. héttől dm-est szedtem. Nem szedtem pluszban folsavat. Így a 29. héten már szükséges mellé kiegészítésnek a vas, de eddig tökéletes volt a vérképem. Én is összehasonlítottam a Femibion 800 összetételével, és tényleg több mindent tartalmaz.
2015. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!! Akkor batran szedem ☺ kedves elso valaszolo,megkerdezhetem,h milyen folsavat es mennyit szedtel melle? Ebben csak 400 mikrogramm van, bar tudom, van mas vitamin is ami csak ennyit tartalmaz. Az elejetol ezt szednem, igy meg kiegeszitenem par hetig.
2015. dec. 1. 21:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
dm-est szedtem, mellette az első 12. hétig 3mg folsavat naponta, mert az orvosom azt mondta, szedjem.
2015. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :) Nem sok a + 3 mg folsav? Azért nem mertem csak megvenni, de ha orvos ajánlja, akkor biztos nem gond!
2015. dec. 1. 22:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
de sok, de nekem ezt mondta, így mind a kettő gyerekünknél szedtem is, aztán elhagytam a 2. trimesztertől és maradt a dm-es és Dvitamin mellé, a végére meg magnézium. Nekem vasat nem kellett szedni külön pl.
2015. dec. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szedj amúgy akkor csak felet mellé, az középút :)
2015. dec. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, felezni fogom! :)))
2015. dec. 1. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!