Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jo reggelt a pasimal 7 napon...

Putyera eszter kérdése:

Jo reggelt a pasimal 7 napon ketesztul probálkoztunk minden este 3 szor élvezet belén és honap végén meg jőt a havim ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Vagyis akor terhes vagyok ha meg jőt ahavim

#Terhesèg ".....
2015. dec. 2. 04:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

9-es ez jó : nyeld le! :D :D :D sírok a nevetéstől :)


Kérdező! Nem vagy terhes!

2015. dec. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból rákerestem facebook-on, ki lehet ez a putyera IQ-bajnok eszter...

...ti inkább NE szaporodjatok!

2015. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ja, én is megnéztem. A pasikájával egy hónapja vannak együtt...


Eszterke, te még inkább a kistesódat babusgasd, látom, hogy odáig vagy érte, ami tök jó, de saját gyerek minek neked? Meg hova? Mire? Végezd el az iskolát, menj dolgozni, aztán majd utána. Hátha az alatt ragad rád valami...

2015. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jujujujujuuuujjj... Hát, nem tudom, mennyi idős lehetsz, de tegyél meg egy szívességet, és húzzatok gumit...
2015. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az hol van , hogy 1 hónapja vannak együtt??
2015. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
nagyon kőszúnőm ezta fajta hozá állást
2015. dec. 5. 16:54
 17/17 anonim ***** válasza:
Életem, regisztrálsz ide a saját becses neveddel, a kérdésedet nem tudod értelmesen megfogalmazni, ráadásul tényleg gáz, amit kérdezel. Mondd meg őszintén, te másra számítottál?
2015. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!