Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez csak nekem ilyen furcsa?

Ez csak nekem ilyen furcsa?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azt vettem észre sok esetben, hogy babát szeretnének a kérdezők de van, hogy csak egyszer szexelnek egy hónapban. Ez alapjáraton is nagyon karcsú. Én el nem tudnám ezt képzelni, hiszen szeretem a párom, tetszik, így kívánom is. Nem vagyok nimfomániás de a havi egy, kettő siralmasan hangzik. Én nem is akarnék így szülni valakinek, hogy a szex nem klappol teljesen. Számomra se ez a legfontosabb egy kapcsolatban de "tartó eleme". De lehet én látom rosszul... Vagy?

2015. dec. 2. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki más. Van, aki napi 4-szer akarja, van akinek a havi 1 is elég. Az nem azt jelenti, h nem szereti a párját és nem klappol a dolog. Lehet, h mindekttőjüknek ennyi elég, szóval tök jól elvannak és nekik ez nem kevés. :)
2015. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is mki mas. Van akinek annyi az igenye. Mi 8 eve vagyunk egyutt,szamunkra fontos volt mindig a szex. Es ez nem is valtozott,viszont masnak lehet nincs annyi igenye es nem feltetlenul az miatt mert sok eve vannak egyutt vagy ne szeretnek egymast. Nem latunk bele mas kapcsolataba. Lehet mindkettem 12 oraznak vagy csak fizikai munkat vegeznek..faradtak. vagy csak tenyleg ismetlem magam,nekik annyi eleg! Nem mkinek ugyanakkora a merteku a libidoja.
2015. dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kinek mi az igénye. vagy lehet hogy van egy két hónap amikor csak ennyi jön össze (másik gyerek, munka stb.)


te mennyi melózol? mennyi idő megy el a háztartásra? utazásra? gyerekre? stb.

2015. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nagyon érdekes, amit írsz. én mikor megtudtam, hogy 2 naponta ajánlott együtt lenni, ha gyereket akarunk, az orvosomtól aggódva kérdeztem, hogy akkor most csökkenteni kell az együttléteket?:D Ő nevetve mondta, hogy nem, hanem sűríteni azoknak, akik kevesebbszer vannak együtt.:)


most vagyok 25 hetes, nem vagyunk eltiltva, sokat is dolgozunk, de még mindig naponta együtt vagyunk, kb. aliennek érzem magunkat itt a gyakorin, meg úgy a társadalomban is.


el tudom képzelni, hogy van, akinek ennyi az igénye, mint amit írsz, vannak, akik nem elég nyitottak, vannak, akik nem a megfelelő partner mellett vannak. nem tudhatjuk, szerintem ők sem tudják.


25hkm

2015. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valakinek ennyi az igenye,de ha babat szeretne valaki nyilvan suriteni kene,mert lehet a havi 1-2 pont nem peteeresnel van,akkor pedig evekig lehet probalkozni eselytelenul. Abszolut jogos a kerdes :)
2015. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!