Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja késik, szerintetek...

Sanett61 kérdése:

10 napja késik, szerintetek lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy éve nem védekezünk a párommal, és azóta már egy el is ment még a kezdetek kezdetén. Most is megvan az érzés mintha lenne ott valaki, de hétfőn teszteltem és negatív lett. Ugyan annyira izgultam, hogy nem vártam meg a hatóidőt(x-epil és ahogy bemártottam kirajzolódott a negatív csalódtam és eldobtam a tesztet) ráadásul délután csináltam. Előfordulhat hogy terhes vagyok? A páromnak nem is mertem említeni mert jobban megviseli a negatív eredmény mint engem. Félek másik tesztet csinálni, de nem görcsölök rá, már-már megszoktam, hogy megjön a "nemvárt"...

2015. dec. 2. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csinálnék egy újabb tesztet és betartanám a használati útmutatót...
2015. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nyilván csak akkor lehet tudni, ha csinálsz még egyet, de 10 nap után szinte egyből ki kellene jönnie a 2. csíknak.
2015. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát egy kicsit lehetnél türemesebb is.... lehet rá 5 percel meg kijött a második csík! Csinald meg újra raggeli pisiből rakd félre csináld a dolgod ,utána néz rá és kidetül. :)
2015. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Türelmes vagyok egy éve várom már. Csak most valahogy volt egy olyan érzésem, és amikor megláttam egyszerűen akkorát csalódtam megint magamban (pedig egy pár tesztet már megcsináltam) hogy gondolkodás nélkül egyből kidobtam, a történethez hozzá tartozik h éppen a munkahelyemen voltam amikor jött az ihlet hogy akkor most tesztelek egyet.
2015. dec. 2. 15:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj még egy tesztet, nekem is a 10. nappal a nemvárt után lett halvány pozitív. Nekem azt mondta a doki, hogy biztos kései peteéréskor fogant, ezért volt később kimutatható. (Bár szerintem későn érő típus, mint az apja) Azóta szépen fejlődik, utolérte magét, most 16. hetes. Ne görcsölj, és nagyon drukkolok!
2015. dec. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Gratula nektek! :)

2015. dec. 2. 15:57
 7/12 whitelady1 ***** válasza:
Teszteltél??
2015. dec. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia. Anno ugyanígy voltam. Szerettünk volna babát de mindig negatív lett a teszt. 1 év után újra teszteltem és pont meloba voltam de nem érdekelt. Megcsináltam. Persze negatív lett. Bele hajitottam a táskába és Kb fél óra múlva elkezdtem sírni h nem jött össze. Aztán jött a beszallito és kérdezte mi a baj miért sirok. Mondtam neki h negatív lett a tesztem . Aztán az orra alá dugtam. Majd tágra nyílt szemekkel közölte velem hkb 1 hete a feleség ugyanilyen tesztet nyomott az orra alá de Ő azért sírt mert hogyez pozitív és boldog volt. Aztán raneztem a tesztre és tényleg 2 csíkos volt!!!! Hát szurkolok nekedis😊
2015. dec. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ma reggel teszteltem megint, de szintén negativ lett. :( ha terhes lennék már ki kéne mutatnia. Bár ahogy olvasgatom itt a dolgokat nagyon sok embernek nem jött be az x-epil teszt. De igazaból már bármelyik tesztnek ki kéne mutatnia a 10esnek is. Aztán vannak még csodák remélem.

utolsó gratulálok!! :)

2015. dec. 3. 11:47
 10/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Beszéltem ma anyával ő megnyugtatott h neki a terhessege elso ket honapjaban negativat mutatott a teszt a harmadik honapban mar dokihoz ment es a doki mondta neki h 13 hetes terhes.


de sajna mire hazaertem megjött a nemvárt. Megint nem jött össze.

majd talan legkozelebb

2015. dec. 3. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!