Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja késik, szerintetek...

Sanett61 kérdése:

10 napja késik, szerintetek lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy éve nem védekezünk a párommal, és azóta már egy el is ment még a kezdetek kezdetén. Most is megvan az érzés mintha lenne ott valaki, de hétfőn teszteltem és negatív lett. Ugyan annyira izgultam, hogy nem vártam meg a hatóidőt(x-epil és ahogy bemártottam kirajzolódott a negatív csalódtam és eldobtam a tesztet) ráadásul délután csináltam. Előfordulhat hogy terhes vagyok? A páromnak nem is mertem említeni mert jobban megviseli a negatív eredmény mint engem. Félek másik tesztet csinálni, de nem görcsölök rá, már-már megszoktam, hogy megjön a "nemvárt"...

2015. dec. 2. 14:39
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nekem 9 napja késik, összes 4 negatív terhességi teszt. Elmentem dokihoz és azt mondta, hogy a teszt kimutatná. Szóval ha negatív akkor negatív! Megvizsgált nincs baba!:( Pedig iszonyatosan reménykedtem!
2015. dec. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia.ne add fel nekem tobb mint 3 het késés utan mutatta ki az x-epil teszt egyik napról a másikra elég erősen. Utana mar a facelle teszt is de az csak halványan.ne add fel még várj pár napot es tesztelj ujra szerintem :)
2015. dec. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!