Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki aki terhesség...

Volt valaki aki terhesség elején nem volt fáradékony, álmos, se egyéb?

Figyelt kérdés
4 napja késik,de eddig nem teszteltem mert semmi tünetem, és abszolút nem vagyok fáradékony.Volt még valaki így? (holnap tesztelek)
2015. dec. 2. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 8. heten jott az almossag..elotte semmi tunet jol voltam :)
2015. dec. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A teresség okozta tünetek jellemzően 6-8 hetesen kezdődnek, a fáradékonyság is csak hetekkel a pozi teszt után.
2015. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 28. héten járok, egyáltalán nem voltam fáradékony sem az első, sem a 2. trimeszterben. Tünetem sem nagyon volt, csak pár alkalommal hányinger, meg kis puffadás.
2015. dec. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem voltam fáradékony, bezzeg most! 37 hetes vagyok, szerencsére nagyon jól alszom. Annyira, hogy délelőtt és délután is kénytelen vagyok aludni, olyan fáradt vagyok. A tünetek tényleg csak a 6. héttől jelentkeznek. Ha mázlista vagy meg is úszhatod a tüneteket! :)
2015. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Segítettek. És a tesztem pozitív :)
2015. dec. 3. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!