Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 2-3 napja kesik, de fajdoga...

Rekuci bre kérdése:

Ha 2-3 napja kesik, de fajdogal a hasam, nagyon faradekony vagyok, sok szagot nem birok, deee a melleim nem fajnak (holott ciklus elott mindig iszonyat nagyok es erzekenyek) van esely hogy baba legyen? Mar 10 honapja probalkozunk.

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
teszt?
2015. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Nekem nem fájt a 6. hétig. De már a nemvárt előtt émelyegtem, szédelegtem. Tesztelj.
2015. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy terhességi teszt öt perc után megmondja a tutit.

Mi itt bármennyire szeretnénk segíteni, bíztatni, nem látunk beléd. Ezek a tünetek lehetnek simán mensi előtti tünetek is, de terhességre is utalhatnak.

Szóval, tesztelj!

2015. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ma reggel teszteltem de meg negativ volt. De a parom is mondja hogy "furcsa" vagyok.
2015. júl. 9. 22:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha továbbra sem jön meg lehet tesztelni később. Koveted a peteérést? Ha később volt, akkor a teszt is később mutatja.

Nyilván lehet más is az ok de ki tudja ezt így..

2015. júl. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, havonta nezem es tesztelek hogy mikor van peteeresem,neha csk kivancsisaagbol, es utoljara kesobb volt,de nem ertem az okat. es akkor most ez nem kene befolyasolja a kov menstruaciot,csak hogy esetleg kesobb muttja ki a babat?
2015. júl. 10. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!