Teherbeesési jelek?

Figyelt kérdés

Aki teherbe esett feltétlenül érez valami változást már az elején is? Mell feszülés, görcsök, bármi? Vagy előfordul, hogy semmit nem lehet érezni mégis terhes vagy?

Leírnátok, hogy ti mit vettetek észre először és azt mennyire korán? Aki nem érzett semmit csak egyszer rájött, hogy babás, az is írja le légyszi.


Köszi


2015. ápr. 27. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
változo, ez terhesség és nem egyén függő, minden gyermeknél más és mást lehet érezni. valaki már az elején érzih hogy van baba amikor a menzesz még messze van, valaki még akkor sem és a tünetek is változoak. én pl a z elspnél fura szagokat éreztem és mindig azt kivántam meg amit előtte soha nem ettem volna meg. a másodiknál is a szag érzékenység volt a fura, a 3. nál semmit sem éreztem, csk tudtam hogy jön...
2015. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem éreztem korán semmit. Nem jött meg a menzesz. Pedig ugyanugy görcsölt a hasam mint mindig. Én el is mentem wc-re tampont használni. De semmi.. Másnapra elmúlt minden görcs. Na az már gyanús volt hisz egyébként is tervezett baba volt. És pozi lett a tesztem. :) több napos késéssel kezdett feszülni a mellem. Minden más még ezek után kezdődött.
2015. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!