Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használtátok már az új fajta...

Használtátok már az új fajta predictor tesztet? Ez halvány pozitív?

Figyelt kérdés

[link]

Szétszedve ilyen:

[link]

Köszönöm!


2015. dec. 3. 21:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szia szerintem mielött neki álnátok megint menny el orvoshoz és vizsgáltazsd ki magad,lehet progi hiány.
2016. febr. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy! Biztosan nem progi hiány, voltam már hormon laboron és elég magas volt a 21.-ik napi progi szintem, ráadásul az első pozi tesztnél hívtam a dokim és utrogestant is kaptam egyből. Van egy rakás beutalóm vérvételekre. Cukor terhelés, trombofílíák, immunológiai vizsgálat és újabb teljes hormonsorra. Ha ezek meg vannak akkor genetikai vizsgálat és méhtükrözés következik. Valami azt súgja a véralvadással lesznek gondok, arra viszont van megoldás.
2016. febr. 5. 07:00
 23/23 anonim ***** válasza:
Ó nagyon sajnálom! :( Kitartás! :(
2016. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!