Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dpo 9. Halvány pozitiv teszt,...

Dpo 9. Halvány pozitiv teszt, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ma reggel csináltam egy 25-ös tesztet vizeletsugaras tesztet s extra halvány pozitiv lett! Mennyire szoktak át vágni a vizeletsugaras tesztek? (instant view teszt) képet sajnos nem tudok készíteni.
2015. nov. 13. 08:23
 1/4 A kérdező kommentje:
És száradási csík csak időntúl van igaz?
2015. nov. 13. 08:24
 2/4 anonim ***** válasza:
ha raksz fel képet, kicsit könnyebb válaszolni
2015. nov. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem az a tapasztalatom, hogy aki úgy fogalmaz "extra halvány" ott általában senki sem látja a 2. csíkot a kérdezőn kívül...szoktuk ilyenkor javasolni hogy 2-3 nap múlva teszteljen még egyet, de ilyenkor láthatóan felszívódik a fórumról a kérdező és soha többet nem válaszol, ebből lehet arra következtetni hogy az a pozitív általában sajnos mégsem pozitív. De ne legyen igazam! Told a képet, hátha látjuk mi is :)
2015. nov. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok,nem tudtam sajnos képet feltölteni, de azóta már beerősődött a 2. csík,holnap lenne a nem várt... Remélem nem lesz semmi gond... Köszönöm szépen mindenkinek
2015. nov. 17. 05:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!