Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe, beágyazódási vérzés...

Hőgörbe, beágyazódási vérzés - véleményeznétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ránéznétek a görbémre? Mond valamit a hozzáértőknek?


A peteérésemet figyeltem ovu tesztekkel is, nagyon korán volt, de stabilan látszik szerintem.

Utrogestant is használok utána, tehát a hőmet eleve megdobja a luteálisban. Volt egy esés, akkor pecsételtem is, és szurkált a hasam, volt mensi görcs is.

A mellem viszont mostanra már nem feszül, de azt a progi befolyásolja biztosan, eddig is minden hónapban így volt.

A teszt még negatív, de ez nem is csoda.


A görbe és a vérzés alapján reméljek még, vagy nem olyan fényes a helyzet?


[link]


2015. dec. 5. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Klassz a gorbed :) Lehet terhesseg belole 2-3 nap mulva teszt :)
2015. dec. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez eddig teljesen rendben van. :) Néhany nap és minden kiderül.
2015. dec. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Hát nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz.

A görbét most vezetem először, és szerintem az az utrogestan miatt talán annyira nem is mérvadó.

Viszont pecsételésem még nem volt a luteális közepén, nekem ez az egy dolog ad okot a bizakodásra.

2015. dec. 5. 09:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztató! De fölöslegesen teszteltél ilyen korán! Leghamarabb is a 12. dpo-n mutat ki valamit a teszt, de érdemes várni a 14-15. napig! (Bevallom én sem bírtam tovább a 12.-ig, valami belső hang felébresztett hajnalban és úgy éreztem nekem tesztelnem kell! Szerencsére pozitív lett). Sok sikert! :)

38 hkm

2015. dec. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az előző terhességemnél a 12. dpo-n lett pozitív nekem is. Igazából én ilyen vagyok, mérlegre is naponta többször állok, tesztet is naponta használok. :) Tudom, hogy sok értelme nincs persze. :)
2015. dec. 5. 10:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Megy a drukk;)nekem is hasonlo a görbém.annyival màsabb h ovu utàn egy héttel amikor kucsit leesett véreztem cseppekben.amugy a vérzés nem szabaly uh ettől siman lehet baba;)majd ird meg!holnapra nem varom eddig negativak a tesztek
2015. dec. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem ma is negatív a tesztem (David, 15-ös érzékenységű), és kicsit fájdogál a hasam mensi szerűen, a hőm 1 tizedet esett. Ma vagyok a 12. dpo-n.


6-os, Te teszteltél ma? Drukkolok Neked!

2015. dec. 6. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!