Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek most sikerult?

Szerintetek most sikerult?

Figyelt kérdés

10.napja kesik a menstruaciom, amikor megkellett volna jonnie elotte 3 nappal volt egy halvany rozsaszin folt a papiron, de ugye nem jott meg azota sem.

4 honapja volt egy korai vetelesem, a tuneteim ugyan azok mint akkor, csak nem annyira gyakoriak. pl hanyinger akkor minden este, most csak neha.. egyedul ami erosebb az a kivanossag, de az feltunoen..:)

Orvoshoz szerdan megyek vervetelre, tesztet nem szeretnek venni, nem igazan bizok benne. Tapasztalatok alapjan mit gondoltok?:)



2015. dec. 6. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha most azt írom, igen, terhes vagy / nem, nem vagy az, akkor ebben a válaszban miért bízol jobban, mint egy tesztben?
2015. dec. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mandiga veled mi a helyzet?


Nekem 3 napig nagyon halvány rózsaszín folyásom volt, csináltam tesztet, de negatív lett. Jövő héten megyek orvoshoz. Ma reggel óta mensi szerű görcseim vannak, meg feszít a hasam még mindig. Tegnap délután szédelegtem is, de a vérnyomásom teljesen jó volt. Fogalmam sincs mi lehet ez. Egyre jobban el vagyok keseredve. :(



Gondolom te vagy itt a kerdesed is



http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..



Csak a lenyeget kifelejtetted hogy volt verzesed...par napig.

Es teszteltem is ami negativ let!


Azert ez is fontos információ.


Negativ teszt miatt es. Menstruációs is volt igy kizarom hogy terhes lennel!



Csak ugy tetted fel a kerdest hogy nekunk ugy Jöjjön le hogy igen kérdező lehetsz terhes. De a kibővített informaciomal talan mar másabb a helyzet!!!

(azt ne mond hogy nem a tied a belinkkelt kerdes mert altalaban nem szokás itt bevallani)

2015. dec. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ha csinalok egy tesztet es akarmi is az eredmeny az megjobban elbizonytalanit.. hogy biztos hogy jo-e, akkor egy ujabbat es abba se vagyok biztos.. aztan megint, es megint.. igy inkabb nem is tesztelek, hanem ovos.

Tapasztalatokra vagyok kivancsi, es masok velemenyere, hogy mennyire remenykedjek amig nem megyek az orvoshoz..:)

2015. dec. 6. 22:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez nem az en kerdesem, meg ekezetek sincsenek a laptopomon..:D
2015. dec. 6. 23:04
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazabol nem hiszem hogy bizonygatnom kenne barmit, de mivel nem szeretem a vadaskodast..


[link]


ha latod nem Mandiga vagyok..:)


Es semmi gond, nem haragszok..:))

2015. dec. 6. 23:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ez segit leirom a sajat tapasztalatom :) En se teszteltem az elso babaval..siman kimaradt a verzes.Semmi tunet! 4 hete nem jott meg mikor orvos megvizsgalt es rogton mondta hogy terhes vagyok de erositsuk meg egy uh. Igazolta is egy elo embrio volt 8 hetes :) De azert a tesztnek is hittem volna.Szoval batorsag egy tesztet meger :)
2015. dec. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt rózsaszín folyásom, babát jelentett. Ilyen tünetek nekem ekkor még nem voltak, csak 2-3 héttel a kimaradt menzesz után a hányinger, de tünetekre nem lehet adni. Itt a lényeg, hogy kimaradt a menzeszed. A másik a teszt lenne, majd az orvosi vizsgálat. 12 nap elteltével az orvos UH-t fog csinálni, mert ha terhes vagy már lehet látszani fog a szikhólyag is, de a petezsák biztos. Embrió valószínűleg még nem lesz. De egy UH-nak több értelme van, mint egy vértesztnek ilyenkor. Akkor lenne esetleg vérvétel, ha nem lát semmit.

A tesztekkel kapcsolatban pedig van egy kis tévedés, sokan már egy héttel aktus után tesztelnek, van rajta egy szellemcsík ami olyan halvány, hogy semmit sem lehet kivenni belőle. Emiatt nincs értelme tesztelni korán, nem egyértelmű az eredmény. De ha terhes vagy a csík leugrik a tesztről ennyi késés után, az eredmény egyértelmű. Már ma tudnád az eredményt de persze te tudod mit akarsz és hogyan.

2015. dec. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2es vagyok én kérek elnézést tőled,és köszönöm hogy kedvesen is válaszoltál vissza es az üzeneted is koszonom 😊!!!


Sajnalom a vetelesed! En is elveteltem septemberbe 12hetesen.


Kérdező szerintem tesztelj egyet ha nem jott meg a menstruációs es mar 10napja késik valószínű ott mar lesz valaki😉 tesztelj!!

2015. dec. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!