Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nap késés és negatív teszt...

5 nap késés és negatív teszt után van még esély?

Figyelt kérdés

Görbét nem vezetek sajnos,nemtudom hogy volt-e egyáltalán ovum.


Több napja eszméletlen fáradt vagyok már délután 5-re,innentől teljesen a halálomon vagyok mig le nem fekszem. A cicim,leginkább a mellbimbóm leszakad és szemmel láthatóan nőtt is. 1,5 hete, 3 napig úgy fájt a hátam,hogy kb csak fekódni bírtam. Minden pillanatban úgy érzem,hogy folyik belőlem valami,vagy hogy pont most jött meg,de teljesen száraz vagyok. A hőmérsékletem 37,2 fok délután,ezt többnyire azért mérem mert mindig lázasnak érzsem magam. Éhségérzetem,hányingerem nincs,de ez a fáradtság...ez teljesen kikészít. Pisilési ingerem 3-4 napja egyfolztában van. De sokat is pisilek,pedig nem iszok annyit.Néha alszom délután 2 órát és utána még mindig fáradt vagyok. Ciklusaim 28 naposak. Tesztből one step vaterást csináltam és egy clearblue plust. Ennyi időután már mutatnia kellene a tesztnek a terhességet nem?


Ha a hormonháztartásommal van a gond,akkor melyik hormon okozhat ilyen szintű fáradtságot?


Ne nézzetek hulyének,de én terhesnek érzem magam. Plusz ami feltűnt,ami ma kezdődött,hogy olyan bizsergető érzés van a hasamban. Nem arra gondolok,hogy a baba mocorog:) csak olyan furi. Ez így leírhatatlanm Mintha felfujnának hasfal ütközésig egy lufit,majd leengednék:) fura,ennél jobban nem tudom leírni.


Nem vagyok ingerlékeny,vagy sírós,mint máskor nemvárt előtt. Pedig ez mindig volt eddig.


Nem vagyok egy bebeszélős fajta,sőőőt...ha érzek valamit magamon,egyből azt mondom,hogy biztos megjön,de most az ellentétjét érzem.


80%-ban azt érzem baba van a dologban,20%-ban,hogy esetleg vmi hormon. Nemvárt előtt még soha nem volt jele a menstruációmnak a fáradtság,vagy sűrűn pisilés...1-1-5 hete szúrkált a petefészkem,kb 4-5 napig tartott. Hasmenésem van több napja.


Köszönöm,hogy végigolvassátok. :)

Mindenkinek szép estét!


2015. dec. 8. 19:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Amit leírtál az alapján IGEN!

A testhő is kellően magas, és ha a ciklusod is pontos, akkor gyanakodhatsz.

Nem mindegyik teszt mutatja ki még ilyenkor.

2015. dec. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Van még itthon one step 2 db. Ezek egyébként jó fajták nem? Reggel szerinted felesleges lenne még tesztelnem?
2015. dec. 8. 19:34
 3/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mikor teszteltél utoljára, ma? :)

Csak a saját tapasztalatomat tudom mondani, ami egyszer volt eddig! (Van egy fiam.)

Nekem is ugyanezek voltak a tünetek, mint Neked. Nekem hónap végén kellett megjönnie, de mielőtt megjött nekem is ez a hulla fáradtság volt, akkor már nem stimmelt a dolog, mert nyáron sosem vagyok fáradt. De vártam, hogy megjön-e vagy sem, és amikor nem jött meg, a 2. majd a 4. nap is pozitív volt a teszt.

2015. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hallomásból, igen ez jó teszt. Nekem a legolcsóbb rossmann-os is kimutatta.
2015. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ma délután teszteltem,mert êjszakás voltam,így a reggeli szerintem nem lett volna koncentrált.


Olyan sok helyen olvasom,hogy a fáradtság csak valahol a 8-12 .hét környékén kezdődik,de én már most érzem. Valamitől.

2015. dec. 8. 19:54
 6/17 A kérdező kommentje:
Najó... kitöröltem egy fél mondatot és nem vettem észre. Tehát éjszaka pisilni voltam sokat,így gondoltam az már nem lett volna olyan koncentrált. De délután keveset ittam és próbáltam tartani..amennyire ment!
2015. dec. 8. 19:59
 7/17 anonim válasza:
Hát nekem 4 napja késett, hozzateszem 600 Ftos tesztet vettem és egyből kimutatta. Nekem a nemvárt előtt az a tünetem volt, hogy a mellem folyamatosan feszült és fájt.Én sztem ki kellett volna már mutatnia, de attól függ, hogy mennyi HCG hormont termelsz.. Drukkolok!Írj majd eredményt! 14 hetes km.
2015. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem mensi elott 5 nappal kimutatta a teszt. 30 napos ciklusaim vannak. 3-mat vettem es du-i vizeletbol csinaltam. Nem lehet h vashiany okozza ezt a faradtsagot? Esetleg rastresszeltel a baba dologra (tudatalatt) es ez okozza a kesest? Nem rosszindulatbol irom,az tavol alljon tolem. De ha 5 napja kesik es 28 napos ciklusaid vannak,mar egy 50-es tesztnek is ki kene muatatnia. Szivbol kivanom h baba legyen,de en egy verkepet mindenkeppen nezetnek a helyedben. Azert majd ird meg hogy mi lett veled. :)
2015. dec. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Én a kimaradt mensim óta vagyok fáradékony. 1-jén kellett volna megjönnie,azóta állandóan aludnék. Ezt nem lehet időhöz kötni,mindenkinél máshogy jelentkezik :)
2015. dec. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnáááááál maaa :)))

Képzeljétek (jajj alig bírok írni:D),aztmondta a doki,hogy 5 hetes terhes vagyok számításai szerint. Petezsák van,szívhang nincs,de utalt a laborba,jövőhéten megyek,a dokihoz meg 2 hét múlva vissza!! :)))


Vettem ma hazafele egy olcsó tesztet kiváncsiságból. Negatív,de már nem boszzant :)))) Köszönöm a válaszokat!!! Aztmondta a doki,hogy kevés szerinte a hcg de ne ijedjek meg ez nem ad aggodalomra okot és hogy volt már betege,akivel hasonló történt. Aztmondta,hogy a betegénél 14 nap múlva lett pozitív,előfordul.

2015. dec. 9. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!