Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt-e valakinek folyasa a...

Volt-e valakinek folyasa a terhesseg alatt? Kinek milyen volt, allaga szine? Nem tudom eldonteni mi a normalis.37hkm

Figyelt kérdés
Nekem vegig a kb 25 hetig volt ugyan olyan mint terhesseg alatt, feher nyulos, neha kicsit sargas. Majd a 25 hettol lett vizszeru folyas melle, annyira, hogy neha elnedvesedik tole a bugyim, es ha nem tisztalkodom es nem cserelem a bugyit, van egy kis szaga. Mondtam is az orvosnak, vett kenetet, azt mondta minden rendben, nincs gomba vagy ilyesmi. Most utolso hetekbe mar nagyon zavar, feltem, hogy nehogy magzatviz legyen de a doki azt mondja, latja o h nem az hisz van eleg magzatvizem. Kivancsi vagyok volt-e meg valakinek ilyen.
2015. dec. 9. 15:30
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
terhesseg elott akartam irni az elso sorba, es ha nem tisztalkodom es nem cserelem 2x naponta azt kihagytam megint...
2015. dec. 9. 15:32
 2/38 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 14 hetes, nekem is fehéres folyásom volt eddig most pedig váltakozik a vízszerű a fehéressel...tegnap vett kenetet , majd kiderül mi lesz.

De sok helyen (cikkekben, fórumokon) olvastam , hogy ez általános jelenség és ha nem magzatvíz meg gomba akkor semmi gond nincs.

2015. dec. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Nagyon erős vízszerű folyásom volt, arra már nem emlékszem mikortól, de elég hosszú időn keresztül, és a végén olyan sok volt, hogy bementem egyszer miatta az ügyeletre, mert azt hittem szivárog a magzatvíz. Szóval igen, nekem is így volt.
2015. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Majd ird meg legyszi, hogy mit mondott, mi lett az eredmeny. De neked is annyira sok van, hogy elkeni a bugyidat? es par ora utan van szaga is?
2015. dec. 9. 15:41
 5/38 anonim ***** válasza:
Streptococcus B-re csináltass vizsgálatot, nekem olyanom volt, nagyon zavart végig, több tisztasági betétet elhasználtam a 9 hónap alatt, mint egyébként 1 év alatt. Ha ez a teszt pozitiv, nem lesz semmi baj, csak időben kapjon a baba ellenanyagot, mert ha a szervezetében marad, 1 éves kora előtt agyhártyagyulladást okozhat, ami életveszélyes a piciknek. Kismamának a szervezetéből is jó, ha kiírtják egy időre. nekem szerencsémre (még) nem jött vissza, azt mondta a dokim, ezzel együtt lehet élni, nagyon sok nő szervezetében van. Remélem ennyi a gond, nem más, mert ezt tényleg kezelhető!
2015. dec. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Nekem volt a 32hetesen e-koli bakterium a vizeletembe, a streptococcust nem mutatta volna ki akkor?
2015. dec. 9. 15:51
 7/38 anonim ***** válasza:
Nekem az elejétől kezdve borzasztó erős viz szerű folyásom van, ami mozgásra (sétára) csak még jobban beindul. A 32. héten sárgás-barnás színre váltott, jeleztem a dokinak, de bekukucskálós vizsgálattal nem látott semmi fertőzésre utaló jelet, kenetet nem vett. A 35 héten vett kenetet, és kiderült strepto fertőzésem van. Az antibiotikum hatására a baci már nincs, a folyásom megint víz szerű, átlátszó.
2015. dec. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Nekem is van szaga, ha már nagyon vizes lesz a bugyim! Az eleje óta! Érdemes tisztaságit használni! Így nem kell napi több bugyit elhasználni! :)
2015. dec. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Utolso, szaga meg most is van?miutan ki jott, hogy nincs strepto?

nekem a 25hettol amikor kezdodott, a szaga idegesitett a legjobban, akkor vettek utoljara kenetet, akkor azt mondtak, hogy nincs bakterium. A szaga azota nem lett erosebb, de ott van. Meg van 3 hetunk es nagyon felek, hogy nehogy lenne, es eddig nem fedeztek fel. Szerinted vetessek ujbol kenenet? Kikezelodne amig szulnek? 3het alatt? Mit tegyek? Felek...

2015. dec. 9. 16:07
 10/38 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg volt a vége felé. Pici betétet használtam, így mégsem a bugyim lett olyan.
2015. dec. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!