Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hasznalt mar valaki Postinor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasznalt mar valaki Postinor tablettat? Hatasos volt? Voltak mellekhatasai? Mik? Mikor kellene megjonnie a tabletta bevetele utan a kovetkezo menstruacionak?

Figyelt kérdés

Tegnap sajnos baleset tortent az ovszerrel, igy biztos ami biztos alapon ma vettem esemeny utani tablettat (Postinor - egy szemes).

A patikus azt mondta, hogy nem mukodik 100%-osan es par het mulva azert csinaljak egy tesztet. Most stresszelek, mert nyilvan nem szeretnek meg gyereket, meg azt sem tudom, mire szamitsak, 3 oraja vettem be, azota forrosag tort ram. Valakinek tapasztalata?


2011. nov. 3. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy megint van Postinor... Az én tini koromban 15 évvel beszüntették, mert nagyon veszélyes mellékhatásai voltak. pl. napokig tartó vérzés, hányás, görcsös fájdalom. Senki nem merte bevenni, mert olyan erős volt, mint a lórúgás. Már annyi csökkentett hormontartalmú esemény utáni van, nem értem, hogy miért ezt írta fel az orvos...
2011. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kimaradt: 15 évvel ezelőtt
2011. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hollandiaban elek, nem orvos irta fel, gyogyszeresz adta. Hihetetlen! Az esemeny utanihoz nem kell recept, de a hashajtohoz igen, na de ennyit a holland egeszsegugyrol.

Ez egy szemes, ha jol tudom a regi ketto volt, talan valtoztattak az osszetetelen. Elegge emelygek, es nagyon megijedtem, amiket itt osszeolvastam, hogy majd jol kiszorosodok stb..... Elkepeszto tapasztalatokat rnak :(((( Es meg nem is biztos, hogy hatasos?

2011. nov. 3. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:

"Már annyi csökkentett hormontartalmú esemény utáni van, nem értem, hogy miért ezt írta fel az orvos..."


Hát nem nagyon értem, mire gondolsz. Escapelle, Postinor, EllaOne, Rigesoft.

Ezek vannak (legalábbis Mo-n.). Az EllaOne kivételével mind tök ugyanazt a hatóanyagot tartalmazza ugyanolyan mennyiségben.


Nyilán nagy hormonadag, de ez van. Egy kanál nutellával nem lehet megakadályozni a terhességet.


Amúgy benne van szerintem a tájékoztatóban is, hogy a menzesznek elvileg normális időben kell jelentkeznie. Ha nem jön mg, akkor 5 nap után érdemes tesztelni.

De szerintem az a legritkább, hogy vkinek időben jön meg.

2011. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha esetleg valaki honapok, evek mulva a kerdesemhez tevedne, megosztom a tapasztalataimat.

Miutan bevettem a tablettat par napig, kulonosen az elso ejszaka nagyon magas volt a vernyomasom, ossze-vissza vert a szivem, bar az mar lehet azert, mert bepanikoltam. Kb egy hetig ugy ereztem, mintha egy nagy kovet hordtam volna a hasamban. Utanna az elmult. A menstruaciom napra pontosan megjott, mindenfele gorcsok nelkul. A melleim kicsit feszultek, de nem annyira, mint alltalaban. Nem szorosodtem ki, nem hanytam, nem lettem pattanasos, nem hiztam, nem nottek a melleim. Azert remelem, soha tobbe nem lesz ra szuksegem. A vernyomasos szedelges azert rendesen kiboritott.

2011. nov. 19. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!