Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 11. dpo-n a nőgyógyász...

Ha a 11. dpo-n a nőgyógyász azt mondja, h hamarosan megjön a következő menstruáció, akkor az már biztos, hogy nincs terhesség?

Figyelt kérdés
Tegna voltam rutin vizsgálaton nőgyógyásznál, és mikor hüvelyi ultraganggal nézett, mondta, hogy nemsoká meg fog jönni ugye? Ha esetleg sikerült volna, neki má azt látni kellett volna a menstruáció előtt 4 nappal ultrahangon ugye? Vagy ha terhesség lenne még akkor sem látna a méhemben semmit még?

2015. dec. 10. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem láthat még semmit, csak a megvastagodott méhnyálkahártyát. Annak méretéből tippelhet arra, hogy mikor jön meg.

Nem mondtad neki, hogy babára gyúrtok, igaz?

2015. dec. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, igy pontosan, h nem védekeztünk már most sem, azt nem, mert nemrég vesztettünk el egy babát. Bár nem hinném h máris sikerült, m nemrég szültem (meghalt a baba), azota egy menstruációm volt, és azt sem tudom igy mikor volt peteérésem (azelőtt mindig középidőben volt) Azt mondták 2-3 honap után probálkozhatunk, de ő szerintem nem tudta h máris, vagy még nem.
2015. dec. 10. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!