Ti hogy bírtátok?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a nemvárt napja. Lányok ti hogy bírtátok ki? Valahogy reménykedem,hogy összejött végre, de ott van a félelem hogy ácsi,még holnap megjöhet. Nem érzek semmit,nem görcs van,csak szurkálás,hol középen,hol a petefészeknél. Alig birok másra gondolni. Tegnap bevallom nem bírtam ki,vettem tesztet, 10eset kértem,de 25et adott(otthon vettem észre) Természetesen negatív,illetve mintha a felső sarokban egy halvány csík kezdemény lenne:) De nagyon lassan telnek a napok:D Máskor ilyenkor eléggé görcsöltem, de nem merem beleélni magam. Megvárom a hétvégét! További szép napot nektek! Puszi!
2015. dec. 10. 09:31
 1/4 NikiDávid ***** válasza:
Én honapokig gyötőrtem magam heti rendszerességel vettem 3-4 tesztet.... Tudom milyen erzes a vàrva vàrt 2 csik! De felesleges a sztreszed nagyon akarásod elnyomja nem fog sikerülni, jotanacsként âlj le kicsit ne foglalkoz vele nyugodj meg majd összejön. Sok sikert! 37 hkm! Szurkolok!
2015. dec. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és boldog babavárást! :)
2015. dec. 10. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, ha nagyon szánalmas lesz a sztorim.:/ Az első babánkat elvetéltem, ő első hónapban sikerült. na, onnan kezdődött az őrület. szerencsére csak 3 hónapig tartott, de nagyon szánalmasan viselkedtünk. én is és a férjem is. görcsösen akartuk az újabb gyereket (az előző után azonnal lehetett próbálkozni, mert kilökődött és bezárult a méhszáj). én mindent elolvastam az összes létező vizsgálatról, teherbeesést segítő dologról (még a vudukat is, csak azokat nem használtam). Furcsa, mert a szexuális életünk nem vált gépiessé, nem szexeltünk emiatt kevesebbet, vagy többet (ugyanúgy naponta). Szerencsére.


Mi azt csináltuk, hogy vettünk semmitérő OneStep tesztet a neten, olcsón, sokat, és peteéréstől számított 1 hét múlva naponta teszteltünk:D Nagyon lassan teltek a napok, pedig mindketten dolgoztunk, lekötöttük a figyelmünket. menzesz napján digitális clearblue-t vettünk, sírtunk 2 napig, majd következett az új hónap!


Amikor a vetélés utáni 3. hónap volt (már minden vizsgálaton túl voltunk, kezünkben volt a megoldás, hogy a következő megmaradjon), menzesz előtt 3 nappal leszakadni látszott a hasam. na mondom, megjön, hamarabb is, fájdalmasabban is, na szuper. bőgtem egész délután egy kád vízben feküdve. persze nem jött meg és azóta is minden oké az új babával, de...szörnyű volt az a 3 hónap.


a férjem már 36 éves és nem szerettünk volna sokáig próbálkozni már (ő nem érezte volna magát jól, ha 40 körül születik gyereke, én pedig elfogadtam), így az idő is szorított...


mi nem akarunk több gyereket (ez is elég szenvedés volt:D), de ha akarnánk, nem is tudom, mit csinálnék, ha újra várnom kellene.:))


27 hkm

2015. dec. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj Dehogy szánalmas! Nagyon aranyos és megható! Én vasárnap voltam rutinvizsgálaton, volt rákszűrés,hüvelyi UH. Akkor azt mondta a doki, hogy tuti hamarabb fog megjönni, nem 11-én mert annyira vastag a méhfal. Na hát nem jött meg hamarabb, de nem is érzem annyira,hogy megjönne. De saját magam is elbizonytalanítom,mikor apró görcsöket érzek. A rákszűrés után barnázgattam de nagyon picit 1 napot. Azóta semmi. Minkét petevezető tubája látszólag el van záródva, de a doki szerint ugye nem biztos,mivel nem csinált átjárhatóságit,a másik szerint meg magától is megnyílhat,mert ez a szájadéka. Szóval kettős érzések vannak bennem. Lehetek-e anya, sikerült e tényleg,vagy csak áltatom magam. Januárban visszamegyek,és akkor laporral megnézik mi a helyzet. De tudjátok milyen a remény..mindig ott motoszkál a hátha.. :) Ja és gratulálok a babához! :)
2015. dec. 10. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!