Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1hónapja hagytam abba a...

1hónapja hagytam abba a yadine fogamzásgálót, nem vártuk meg a tisztulási időt köv hónapban már terhes lettem! Ettől lehet baja a babána? fejlődési rendelleneség?

Figyelt kérdés
2015. dec. 12. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Éppen így voltam az első terhességemnél, mára már egy 3 éves gyönyörű, egészséges lányom van!Nem kell aggódnod!!!Azt mondta nekem a doki,hogy maximum annyi előnye van,ha van egy nem megvonásos vérzés,hogy könnyebb a fogantatás "betájolni".De ezt az ultrahanggal is meg tudják tenni.

Most a második baba a yadine abbahagyása utáni 7. hónapban jött össze.

Ne idegeskedj,nagyon boldog babavárást kívánok,élvezd ki ezt a csodálatos állapotot!

2015. dec. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz baj. Gyógyszer mellett megmaradt baba is egészséges lesz.
2015. dec. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is "yadineos" a kisfiam, elso honapban megfogant. 6 eves es makk egeszseges. Semmi baja nem lehet! :)
2015. dec. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy lehet baja, az orvosok sem mondják már, hogy várni kellene, ezek a gyógyszerek már sokkal alacsonyabb hormontartalmúak. Gratulálok!
2015. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kicsit megnyugodtam :)

Terveztük már,csak majd jövőre nem hittük,hogy első próbálkozásra sikerül is!

2015. dec. 12. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!