Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba vagy valami más?...

Lehet baba vagy valami más? Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruációm nov.11.-én volt, általában 35-38naposak a ciklusaim tehát dec. 19.-én kellene megjönnie. November 27.-én pecsételő vérzésem volt,de tényleg csak egy csepp. 3 napja elkezdtem picit vérezni ami inkább barnázás volt és kb fél napig tartott. A mellbimbóim picit érzékenyek.

2015. dec. 12. 14:31
 1/1 anonim válasza:

Volt akinek babát jelzett (beágyazódásos vérzés), de lehet csak szimplán hormonzavar, vagy köztes vérzés is talán.

Nekem a mellbimbóim érzékenyek voltak 2x (azrhittem terhes vagyok) de nem, csak éppen ilyen volt a ciklusom. Vegyéle egy tesztet!:-) údv

2015. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!