Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki volt hasonló helyzetben...

Valaki volt hasonló helyzetben? Baba miatt késett? (Tapasztalatokra vagyok kíváncsi, ha volt más is hasonló helyzetben)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


7 napja késik a menstruációm. Előfordult már,hogy kimaradt egy-egy hónap 14 év alatt mióta menstruálok,olyan is,hogy késett 1-2-3 hetet. Tudom,hogy sok minden befolyásolja a ciklust. Voltam már terhes,van egy kisfiam,volt vetélésem is,az utóbbinál 2 hét késés után volt pozitív tesztem először.

Jelenleg 2 tesztet csináltam,az első selejtes volt,három csíkom is lett, a 2. teszten egy nagyon-nagyon halvány csíkot láttam,tehát nem biztos ez sem. Emellett napok óta hányingerem van,émelygek,szurkál a hasam,2 hete fáradékonyabb vagyok,állandóan aludnék. Nem szoktam mérni a hőmet,de ma rázott a hideg és 36,6 volt,a 35,7-36 közötti az átlagos testhőmérsékletem.

Érdeklődnék volt-e valaki ilyen helyzetben?

Lett-e ebből baba? Esetleg egy későbbi peteérésből fogant azért nem mutatja a teszt?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2015. nov. 15. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz bejelentkeztél már?
2015. nov. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nem,nőgyógyászom legutóbb is azt mondta,hogy 2 hét késés után menjek addig felesleges.
2015. nov. 15. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Említetted, hogy van már egy kisfiad, mikor őt vártad nem voltak hasonló tüneteid?
2015. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nála is émelyegtem,lázam is volt,de azt hittem csak megfáztam,viszont ez azon a héten volt mikor meg kellett volna jönnie,a többi tünet csak később jött kb 6-7-8 hetes terhesen. Most sokkal vacakabbul érzem magam,mint 4,5 éve. Ezért nem tudom :/
2015. nov. 15. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legjobb, ha vársz..

A tesztnek már mutatnia kellene, nem?

Tüneteket nem hiszem, hogy ilyen hamar lehet érezni, bár mindenkinél más..

Vagy miért nem mész másik dokihoz??

2015. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mert a dokim 30 éve van a pályán.

Igazából tapasztalatokra vagyok kíváncsi,lehet mutatnia kéne,lehet nem, tünetek is lehetnek,nincs kizárva ez sem,gondoltam megkérdem valakinek volt-e ilyen ez a kérdés lényege.

2015. nov. 15. 20:48
 7/7 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy te kérsz választ a kérdéseidre, próbálunk válaszolni, de semmi sem jó.

Akkor majd kideríted, ahogy gondoltad.

Mi ezeket honnan tudjuk? ha az orvosod is leszarja, pedig 30éve van a pályán.

2015. nov. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!