Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes lesz a barátnőm?

Lehet terhes lesz a barátnőm?

Figyelt kérdés
Mielőtt mentem hozzá az ágyba be megigazitottam a péniszem. Lehet hogy egy kicsit előváladékos lett. Ezután megujjaztam és most nemtudom hogy vajon terhes e. Előtte még simogattam meg minden. Egy olyan kb 20 percig még simogatás meg ilyenek voltak. Lehet hogy terhes lesz?
2015. dec. 12. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
ennyitől nem lesz ne izguljatok :)
2015. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű
2015. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15 évesen ilyen kérdés. :O
2015. dec. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak hogy az ujjam egy kicsit lehet hogy előváladékos lett. És utána meg megujjaztam ugye. Akkor nem lehet hogy terhes? Meg miután mujjaztam utána fél órával jol kimosta a nemiszervét. Az segit valamit?
2015. dec. 12. 22:45
 5/7 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDD kimosta a nemiszervét....... 15 évesen legalább annyi esze lehetne a kiscsajnak, hogy ha be is ment a spermium, azt a víz már nem mossa ki. :d Istenem, komolyan mondom, annyira röhögök rajtatok ilyenkor.
2015. dec. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz terhes de MINDENKÉPPEN informálódjatok, hogy miként zajlanak le a dolgok mert ez nagyon gáz!!!!!
2015. dec. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15 évesen még baromira nem kéne...
2015. dec. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!