Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne tesztelnem, ha megjött, de?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy most múlt el a menstruációm,bár igazából meg sem jött. Nagyon kevés (3 tisztasági betét volt "rajtam" egész nap ,de csak higéniai okokból,mert 1 is sok lett volna). Ez 5 napig tartott,ahogy szokott,de a feljebb említett módon. Igazából azért nem gyanakszom babára,mert az egészet olyan átlátszó tojásfehérjés nyák kísérte. Egyébként volt hogy bordó volt,volt h piros vagy barna... Bocsi hogy itt részletezem a menstruációm,de nem tudom jobban leírni. Nekem mindig erősen van meg 2-3 napig,utána lecsökken. De ez most nem is igazán mondható menstruációnak. 28 naposak a ciklusaim,most 30.napra "jött meg". Görbét nem vezetek.
2015. dec. 13. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
végül is tesztelhetsz ha van otthon teszted, de piros vérzésnél nem hiszem, hogy terhes vagy, főleg ha darabos volt. de ha attól megnyugszol akkor tesztelj.
2015. dec. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Próbálkozunk a tesóval,de nem vagyok az az idegbeteges fajta :)


Jövőhét utáni kedden egyébként megyek kontrollra is,gondolom a doki látja úgyis ha van ott valaki nem? :)

2015. dec. 13. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen latna ha van lako :)
2015. dec. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

dehogy fogja a doki látni, majd az 5-6 héten


tesztelj!

2015. dec. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De elvileg 5 és fél hetes lennék :) nem?
2015. dec. 14. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!