Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a teszt a pozitiv?

Szerintetek ez a teszt a pozitiv?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2015. dec. 15. 22:29
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
én látok rajta valamit, de el van ázva. ismételj holnap.
2015. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
45%
Határozottan látszik a pozi, és ha még ez a vacak Gabriel is mutatja már, akkor biztos, ha normális teszttel csinálnád, még jobban látszana. :)
2015. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Azt nem irtam hogy ez csak az 5.dpon keszült tudom h nagyon korai de nekem az átlaghőm 36.3 pé utan 36.5 36.6 volt 4napig es ma reggel 37.00 ra felugrott ezert teszteltem ma. Nem mértem még eddig 37 fokot ez az első hogy ilyen magasra menne a hőm :) akkor lehet tényleg pozi? Es nemcsak én látom? :))
2015. dec. 15. 22:49
 4/39 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg előbb volt a peteérés?
2015. dec. 15. 22:50
 5/39 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos előbb volt PÉ ha ez valóban halvány pozi nem pedig elázott teszt..5napos blasztocita még csak most kezd beágyazódni nem h hcg-t termelni :) leghamarabb 5 nap múlva érdemes megnézni :)

Ui: A gabriel teszt ET4 (9dpo) már mutatta a babát ;) míg a digi CB 12dpo-n is nega volt szóval ez egy jó teszt!

2015. dec. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat akkor kivárom azt az 5 napot még :) nekem is nagyon fura volt ilyen hamar az a 2.csik ha az pozinak számit, majd irok hogy mi lett az eredmény
2015. dec. 15. 23:42
 7/39 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért de sose értettem miért kell szetbontani a teszteket. De tényleg miért?
2015. dec. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Mert összerakva is láttam rajta valami masodik csikot csak halvanyan es igy jobban latszik, mert ha szetszedem az egesz tesztcsik latszik amugy meg kisebb része,én ezert szedtem szét :) hogy tenyleg ott van e.
2015. dec. 16. 07:12
 9/39 anonim ***** válasza:

Szétszedve szebben fényképezhető :)

Látszik valami,de ha nem erősödik a napokban,akkor ez akár egy szép határozott szellemcsík is lehet!

2015. dec. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Korai nagyon. Még menzesszel is simán elmehet ha nem egészséges. Ne tesztelj nem vár előtt, mert felesleges lelki dolgoknak is kiteheted magad a korai örömmel. Ha megvárod akkor meg biztos lesz a teszt is.
2015. dec. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!