Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhesvitamint szedtéte...

Lusty kérdése:

Melyik terhesvitamint szedtétek? És mikor kezdtétek el?

Figyelt kérdés
A dokim azt tanácsolta, hogy kezdjek el időben terhesvitamint szedni.Azt mondta, hogy bármelyik jó. Utánanéztem az összetételnek, és rájöttem, hogy mégsem mindben van meg minden. Vannak tapasztalatok az Elevittel, Ladeevit-tel és Gravidával kapcsolatban?

2015. dec. 16. 09:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van a dokidnak, nagyon-nagyon hasonlóak és tényleg mind jó, én Femibiont szedtem, főként a 12. héttől, mert abban van omega3.
2015. dec. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Elevitben elvileg sok az A vitamin, az nem olyan jó.

A Gravidát javasolják, de sokan hánynak tőle.

Ladeevittel nincs tapasztalatom, de a Czeizel féle vitaminról senkitől nem hallottam rosszat.

2015. dec. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én anno gyógyszerészt kérdeztem, melyiket ajánlja, nem azt nézte, melyikben mennyi vitamin van, hanem melyikben a legtöbb a folsav, ugyanis ez a legfontosabb, a többi vitamin meg úgyis alig változó ezekben a multivitaminokban. Egyébként gravidát ajánlotta, lassan egy éve azt szedem (ha nem eszel előtte, hányingered lesz, igen, de nem éhgyomorra kell beszedni.) Ebben a Gravidában az a jó, hogy direkt magyaroknak készítették, a D vitaminból is 2x annyi van benne, mint bármelyik más multiban, így én ezt ajánlanám!
2015. dec. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én a Gravidáival kezdtem nagyon sokat hánytam tőle.12.héttől a Femibiont szedtem.Most vagyok a második babával terhes és kipróbáltam a Czeizel vitamint.Nekem nagyon szimpatikus semmi bajom tőle.
2015. dec. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is Gravidát szedtem de én azért, mert úgy tudom csak abban van jód is. Ezt már teherbeesés előtt elkezdtem a folsavval együtt.
2015. dec. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én a Gravidát szedtem,azért mert azt ajánlotta a nőgyógyászom.
2015. dec. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Gravidát szedek a pozitív teszt óta, semmi problémám nem volt vele. Előtte sima folsavat szedtem.
2015. dec. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Már mindegyikben van jód..nekem meg pont jódmentes kellett pajzsmirigy gondok miatt. Így én netaminos pocaklakót szedtem. Teljesen jó volt, persze kizárólag akkor ha nem szabad jódot szedni.

Amúgy szükséges.

2015. dec. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
4 hónappal az akciózás előtt kezdtem Hipp Natalt szedni, miután annyian írták, hogy a Gravidától és az Elevittől hánytak, de minimum erős hányingerük volt, a Femibion pedig drága. Nekem jók a hippel a tapasztalataim, annyi, hogy még kiegészítésnek kell mellé 400 mikrogramm folsav.
2015. dec. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
3-as, nekem pont ez a bajom a Gravidával, hogy éhgyomorra hányingert csinál, viszont a vas miatt minimum fél órával evés előtt kellene beszedni, hogy normálisan fel tudjon szívódni...
2015. dec. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!