Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várandósság vagy valami más?

Várandósság vagy valami más?

Figyelt kérdés

Már több mindent olvastam de gondoltam leírom ide az enyémet is hogy egybe legyen. Babát szeretnénk. Már próbálkozunk. Menses november 24 volt az első nap. Utána december 4 től éreztem a peterest minden hónapban érzem egy 4-5 napig. De most a 4-5 nap után nem múlt. Szurkal görcsöl inkább a bal petem majd leszakad a derekam. Sokszor tőr rám hányinger remegés szédülés. A vernyomasom is kicsit magasabb volt a pulzusom is. Én cukorbeteg vagyok egy hete csak megy megy le a cukrom most próbálom helyreallitani hogy ne essen le. Hol hohullamaim vannak hol ráz a hideg. Lázam nincs nem vagyok beteg. A hőm egyszer 37 aztán másnap reggel 36. A tesztem ma negatív de nem jelentős mivel az esedékes menses december 23 kb. Felvagyok puffadva Szurkal a huvelyem is. Néha olyan mintha a hasam alján ilyen izomrangas lenne. Egyszer volt már ciszta de elmúlt azóta folyamatosan járok nőgyógyászatra legutóbb nyáron voltam akkor nem volt semmi baj. Meg ókor volt a ciszta nem tudom de az nem ilyen volt. Első babánk lenne. Nem voltam még várandós. A kérdésem hogy lehetnek a tünetek már így az elején ha várandós vagyok? Engem inkább a két hete tartó pete görcs és a derék leszakadas zavar ilyen még nem volt elviselheto nem kell gyógyszer de nem is jó érzés. A nőgyógyászhoz csak január elején kaptam időpontot nem tudom ez mennyire sürgős? Kicsit megvagyok ilyedve de bebeszelni se akarom a babát.


Szép napot mindenkinek.


2015. dec. 17. 07:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah még azt elfelejtettem hogy kettő napja nem nagy mennyiségű krémes feher folyasom van.
2015. dec. 17. 07:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nehéz megmondani. Általában ennyi tünettel nem jár a beágyazódás, de mindenkinél más. A folyás csak a nem várt után jelentkezett nálam. A nem várt előtt 2 nappal már volt halvány pozitìv tesztem. Szerintem a jövőhét közepén és végén tesztelj és meglátod.
2015. dec. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben :) Köszönöm
2015. dec. 20. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!