Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szellemcsíkot lehet fotózni?...

A szellemcsíkot lehet fotózni? Ma csinaltam 8. dpon egy 10es gólyahír nevű tesztet.

Figyelt kérdés
3perc utan latszott valami a 2. csik helyen, ahogy szarad a teszt egyre jobban latszik de vekonyabb mint a kontroll vonal es nemtudom eldönteni hogy szines e vagy inkabb szürkés. Fotózni nemtudom azon semmise latszik Valaki elmagyarazná hogy van ez?
2015. dec. 17. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne a késés után tesztelni.
2015. dec. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A gólyahír egy sz.r teszt, nekem is szellemcsíkos volt, vagyis egy nagyon halvány vonal volt a 2. csík helyén, ne bízz meg benne, és olyat ne vegyél, egy kalap sz.rt se ér az egész teszt, ki is vonatnám a forgalomból....
2015. dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Többször használtam már.eddig ilyet nem tapasztaltam mindig teljessen negativ volt. Az xepil teszt jo?:)
2015. dec. 17. 11:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, az elvileg jó :)
2015. dec. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon kivancsi voltam hogy szellemcsik e vagy halvany pozi.Nemreg csinaltam egy xepil tesztet. Idő belül kijött egy nagyon halvany masodik csik :)))))
2015. dec. 17. 14:22
 6/12 A kérdező kommentje:
Mikor erdemes ujra tesztelni? Mert ugye ez csak a 8dpo nagyon korai,sokat olvastam hogy valaki pozit tesztelt koran de mégis megjött neki. Köszönöm a válaszokat:)
2015. dec. 17. 14:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Na, gratula :) hát, 2 napot azért várj minimum szerintem :) 25-ös teszt? :)
2015. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen és igazabol alig látni de a párom is észrevette anélkül h mondtam volna. :)
2015. dec. 17. 15:23
 9/12 anonim ***** válasza:

Na, remélem, minden rendben lesz :) én is várom már, hogy ideérjen a teszt, de még e-mailt sem kaptam, hogy elküldték, már nekiállnék én is tesztelni :) ha tényleg volt ovu 2 hete is (volt egy ilyen kérdésem is, bemásolom a képet: [link] ), akkor lassan mutatnia kéne, ha csak másodszorra volt, akkor majd 6 nap múlva nem kéne megjönnie, azaz 8.dpo-n vagyok én is :)

Azért csinálsz később is teszteket? :)

2015. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az lh teszteléshez nem értek en hőgörbét vezetek csak :) mindepp meger egy probat amint megerkeznek a tesztek szerintem,de ha negativ meg mindig lehet hogy alacsony a hcg vagy később volt az ovu.

drukkolok!! :) van amugy valami tüneted? Beágyazodasnál sokszor irjak h éreztek ezt azt :) igen mindenkepp tesztelek még 2nap mulva

2015. dec. 17. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!