Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen görbéböl lehet még baba?

Ilyen görbéböl lehet még baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A ciklus elején par napig nem tudtam vezetni a görbet, de azota így néz ki:


[link]


Ez alapján lehet még remény babára? ( Tegnap eléggé fájt a hasam- eleinte görcs jelleggel a petefészkemnél, utána pedig inkább szúrósan, a köldököm körül.)


Elöre is köszönöm a válaszokat.



2015. dec. 17. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem most van pé-d.
2015. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az furcsa lenne, mert a bejelölt idöpontban az ovu teszt is + volt ( másnap már nem ). Illetve amit tegnap csináltam is teljesen negativ lett.

Ezért is nem értem a dolgot..

2015. dec. 17. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Hol mérsz és milyen hőmérővel?

Nem kellene így ugrálni a hőnek. Akkor szokott ilyen lenne, ha valaki rosszul mér. Pl: Nem maghőmérsékletet, vagy nem egy időben, esetleg túl hamar abbahagyja a mérést. Minimum 5 percig kell benn tartani a hőmérőt.

2015. dec. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nos, némi friss info a görbéhez.


1, jelenleg így néz ki: [link]


Mérni szájban mérek higanyossal, illetve fulben infrással ( a 2 eredményei megegyeznek )

Tegnap és ma csináltam ovu tesztet, josteszt jelleggel. A tegnapi halvány 2 csik, a mai határozott 2 csik. ( a ciklus elején / egyéb napjain az ovu tesztjeim teljesen negativok szoktak lenni - nem halvány ... full fehér - )

2015. dec. 23. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!