Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből a görbéből lehet baba?

Ebből a görbéből lehet baba?

Figyelt kérdés
[link]
2009. ápr. 27. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem :(
2009. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még csak most van a PÉ-d, úgyhogy mindent bele!
2009. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Most volt peteérésed, vagy csak most lesz. Persze hogy lehet baba, de a görbéd még nem mutat semmit. És a görbék nem baba előrejelzők, csak akkor ha peteérés után 14.naptól fenn marad. Akkor lehet babára gondolni.

Jó sokáig vérezgettél. Ennek tudod az okát miért volt?

Kicsit magas az alaphőd is.


Nagyon magas alaphömérséklet utalhat a pajzsmirigyhormonok túltermelödésére (cover line 36,8 fok vagy afelett). Nem mondom azt hogy az van de megnézték ezt már neked?


A lényeg a lényeg, a görbédből majd a vége felé a nemvárt környékén lehet megmondani hogy lehet-e baba belőle.

Drukkolok hogy így legyen!

2009. ápr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az előző hónapban pozitív lett a teszt, aztán mégis megjött egy kis késéssel (gondolom, nem tapadt meg) és utána hosszan tisztult.
2009. ápr. 27. 13:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ó akkor a magas alaphőmérséklet már érthető is, nincs köze a pajzsmirigyhez. Bocs.

Akkor azért volt magas, mert épp tisztultál. (gondolom akkor korábban nem volt ilyen magas peteérés előtt).

Drukkolok akkor!

2009. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Korábban nem volt magas az alaphőm. Azért kérdeztem, hogy ebben a hónapban lehetséges-e az esetleges teherbeesés, vagy nem valószínű? Nagyon köszönöm a segítséget.
2009. ápr. 27. 13:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, simán teherbeeshetsz egy kémiai terhesség után. Sőt úgy hallottam nagyobb esély is lehet.
2009. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van akinek rögtön sikerül újra.

Nekem is volt ilyen két hónappal ezelőtt, és nekem is magas volt a hőm utána 4-5 napig. Következő hónap nekem nem sikerült, most nagyon reménykedem. Van aki azt mondja, hogy ez már fél siker, mert sikerült pozitívat tesztelni. Légy bizakodó, szorítok neked!!

2009. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon lapos a "görbe", a menstruáció a jelöltek szerint sem normális. Hormonális probléma lehet...
2009. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!