Korán teszteltem?

Figyelt kérdés

Nov. 27-én jött meg, dec. 8-9 volt peteérésem, a következőt dec 24-re várom.

Tehát ma elvileg a 9. dpo-n vagyok.

Csináltam reggel egy x-epil tesztet, az negatív lett.


Korán teszteltem, és még semmit se mutatna terhesség esetén sem, vagy már legalább egy halványka vonalnak lennie kéne?

Nem akarom pont 24-én csinálni a tesztet, nem akarom, hogy ha negatív, akkor ez rányomja a bélyegét az egész szentestére, addig meg úgyse tudunk nyugodtan karácsonyozni, amíg nem tudjuk mi újság.

Predictor early azt írja, hogy 6 nappal korábban, tehát ha holnap vagy vasárnap tesztelek, akkor hihetek az eredménynek?

Ha pozitív, ha negatív.

A szentestét úgy akarom tölteni, hogy már nem kell azon kattogni, terhes vagyok-e, és addig kicsit le is ülepedjen ha negatív.

Jövő hét végig reggeles vagyok, 3.30-kor kelek, nem tudom mennyire "ideális" időpont tesztelni.


Hablatyolok megint.

9. dpo-n negatív teszt: csináljak még egyet?



2015. dec. 18. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon koran.
2015. dec. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Bazi korán teszteltèl,várd meg a nemvàrt napját.9 dpon még nem mutat semmit.
2015. dec. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam, pont karácsony szentestére nem várom, dec. 24-re, és ha akkor negatív lesz a teszt, akkor úgyis egész nap nyomott leszek.

Az más lenne, ha pozitív lenne, de az meg sose 100%.


Addig meg szétrobbanok az idegtől, hogy mi lesz már, és ez se a legideálisabb hangulat karácsonyozni.


Egy biztos negatív is jobb mint a várakozás.

2015. dec. 18. 10:50
 4/7 whitelady1 ***** válasza:
Szerintem vasárnap tesztelj egyet Rossmanos Facelle teszttel! Nekem bevált! A 12. Dpon már szépen mutatta :) Drukkolok!!!
2015. dec. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, korán. Semmi értelme nem volt.

És ha negatív és nem vagy terhes netán, akkor mi van? Majd összejön legközelebb. Nem gondolnám, hogy ez kellene, hogy a legnagyobb probléma legyen. Nekem is több hónapig tartott annak idején, mire összejött a baba, de eszembe nem jutott volna ettől padlóra kerülni szenteste. Ha ennyire rágörcsölsz a témára, akkor hidd el, hogy még fél múlva sem fog összejönni. És ezt abszolút rosszindulat nélkül mondom. Egy babát nem lehet programozni, hogy mikor foganjon. Ha majd itt az ideje, ha minden adott lesz, akkor összejön. Ha sokáig nem, akkor meg el lehet kezdeni keresni az okot orvosi téren.

Amúgy meg, ha nem jön meg, akkor meg tesztelsz ünnepek után. Azzal se vagy elkésve, ha mondjuk január elején tesztelsz, sőt, akkor meg aztán tényleg biztos eredményt fogsz kapni!

2015. dec. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha terhességet mutat és nem volt stabil a fogantatás akkor is távozhat a menzesszel...az még szarabb lesz karácsonykor...gondolkozz.
2015. dec. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem a 12 Dpo-n már tesztelhetsz.Nekem akkor már kimutatta a Gabriel teszt is de a Rossmanos Facelle volt a legerősebb,viszont az x-epil szinte semmit nem mutatott akkor. Én de nagyon bírnám ki. :) Szorítok,hogy összejöjjön a baba,és boldog karácsonyod legyen!

6 hkm.

2015. dec. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!