Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mar a bolondulas jele?...

Ez mar a bolondulas jele? Tenyleg nincs ott egy masodik csik?

Figyelt kérdés

Bocsanat lanyok, tudom, hogy millioegy ilyen kerdes van, de mar tobb, mint 2 eve vagyunk rajta a dolgon, mind a ketten egeszsegesek vagyunk (en hosszabb ciklusokkal). Ha minden igaz, most vagyok a 15. dpo-n, ma reggel teszteltem (igaz, hogy vesebetegseg es holyaghurut miatt ejszakankent legalabb 5-6 alkalommal megyek pisilni, ezt a tesztet 7-kor csinaltam, de elotte voltam 5:45-kor is (a gorbem ennek fuggvenyeben vezetem, az 5:30- 5:45 koruli kelesemnel merem, latszodik is szepen mindig minden).


[link]


[link]


2015. dec. 19. 09:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Akarhogy nezem, nincs. Pedig par perce meg tisztan lattam, csak hol a bal szelen, hol egesz kozel a csikhoz. Gondolom csak kaprazott a szemem... :) csak olyan idegesito, mert meg soha nem volt mellfajdalmam, nem szoktam erezni a hasam menzesz elott... es most megis ugy fajnak a cicieim, hogy vannak melltartok, amiket nem birok elviselni magamon (a hasfajas lehet, hogy a felfazas jele, bar konkretan tudom, hogy milyen az, annyiszor van, ez meg mas...).
2015. dec. 19. 09:31
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ez a teszt teljesen negatív.:(
2015. dec. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A hod jo lehet, a peteeresed nem ott volt ahova huzza, hanem napokkal kesobb .


Turelem

2015. dec. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hod alapjan inkabb csak a 12.dpon vagy :) Teszt tenyleg negativ :(
2015. dec. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is 12. dpo-n vagy, korai volt a teszt, ami teljesen negatív. Elég alacsony a hőd, pajzsmirigyed rendben van?
2015. dec. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 mandiga ***** válasza:

Szerintem is 12 dpo. Holnap, holnapután tesztelj reggeli első pisiből.


Drukkolok!!!!!!

2015. dec. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Minden ertekem tokeletes, se pajzsmirigybaj, se PCOS, inzulin is tokeletes. Nagyon bizunk benne! :) Most kicsit jobban vagyunk! Koszi a biztatast! Nem hiszitek el, hogy mennyit jelent, a csaladnak, baratoknak mar nem is beszelunk errol, nem akarjuk oket untatni! :)
2015. dec. 19. 11:15
 8/16 anonim ***** válasza:
2 nap mulva ismeteld meg szerintem.Nagy drukk :)) 4#
2015. dec. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon alacsony a hőd. Biztos rendben van az a pajzsmirigy? Nekem is tsh rendben volt,csak a t4,t3 volt nagyon alacsony.
2015. dec. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, minden teljesen jo (pontos adatokat nem tudok beirni, mert veletlen Magyarorszagon maradt a leletem, mi meg kulfoldon elunk. A karacsonyi csomaggal jon majd ki. :)
2015. dec. 19. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!