Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hetesen nincs szívhang, az...

6 hetesen nincs szívhang, az orvosok ijesztgetnek, de tényleg van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Tehát: 6 hetes kismama vagyok (de csak találgatnak, mert nem peteéréskor estem teherbe), de a tegnap előtti uh eredmény alapján nincs szívhangunk. Teljesen megsemmisültem, meg akarták szakítani a terhességem tegnap, de nem engedtem eddig, mert panaszom nincs, a szikhólyag látszik, a petezsák napi szinten növekszik. Hétfőig adtak "haladékot". Ma elmegyek egy másik orvoshoz. Van még remény? Annyi mindent olvas, hall az ember... köszönöm szépen!
2015. dec. 17. 12:55
1 2
 1/16 whitelady1 ***** válasza:
Szerintem nem kell megijedni, lehet egy másik doki már talál szivhangot! Drukkolok! Írd meg mi volt a dokinál!!!
2015. dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos, peteéréskor estél teherbe, maximum nem szabályos helyén volt peteérésed a ciklusban.


Ha késői peteérésed volt, és ezt figyelted is valahogy, akkor az orvosnak ezt feltétlenül mondd el, hiszen emiatt simán csúszhat az egyébként "szabályos számítás".


Jól teszed, menj a másik orvoshoz, több szem amúgy is mindig többet lát.


Kívánom hogy jól alakuljon!

2015. dec. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
6 hetesen nem KELL lennie szívhangnak, lehet később fogant. 8 hetes korig van remény!
2015. dec. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek! Éppen itt ülök a váróban és csak bízni tudok...
2015. dec. 17. 13:40
 5/16 anonim ***** válasza:
Megy a drukk!!!!
2015. dec. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Megakarták szakítani a terhességed,6 hetesen,mikor alapból csak találgatnak,hogy mikor fogant? Jól tetted,hogy nem engedted és másik orvoshoz mész! Írj majd hogy miújság veled és ne keseredj el,minden rendben lehet még! Kitartás!!
2015. dec. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy másik dokihoz mentél! Kitartást és drukkolok neked én is! :)
2015. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Drukk!
2015. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne engedd hogy megszakìtsàk. Nekem 6+2hetesen petezsàk ès szikhólyag volt embrio nem.8 hetesen hìvott vissza a doki akkor màr minden rendben volt. Ès nekem a 16.napon volt ovum.
2015. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha ez megnyugtat nekem 6 hetesen egy üres petezsákom volt csupán,nem,h szívhang:-)


7+3 hetesen mentem már egy másik dokihoz ahol már szívhang is volt már :-)

2015. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!