Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovukor a legalkamasabb a...

Ovukor a legalkamasabb a probálkozás? Meg előtte, utánna napokba?

Figyelt kérdés
2015. dec. 20. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább előtte. Vagy az nap a legjobb. Utána már nem sokáig él a pete csak 12-24 órát. Az a tuti ha előtte is együtt vagytok mert akkor a katonák bevárják a petét és megtörténik a csoda :) én is épp ezt várom . Én lh tesztet is haználok tegnap volt a legerősebb együtt is voltunk remélem sikerül is . Sok sikert kívánok neked is!
2015. dec. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem előtte való nap a legjobb, 12-14 óra mire odaér a célhoz,úgy a legjobb időzíteni biztosan előbb ott legyen,de ne annyival,hogy elpusztuljon a nagy része
2015. dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a jó, ha két naponta szexeltek. A pete 12-24 órát (de van, hogy csak 6-ot!) fogamzóképes, a hímivarsejtek meg átlagosan 72 órát élnek (van, ami csak egy napot, de olyan is van, ami akár ötöt is). Ezért kell két naponta szex, hogy a petesejt környezetében legyen mindig friss hímivarsejt.

Egyébként általában a "fiú" hímivarsejtek kisebbek, könnyebbek (mert kevesebb tápanyagot raktároznak), ezért gyorsabbak, viszont rövidebb ideig élnek, mint a "lányok", tehát a "fiúk" hamarabb érnek a petesejthez, viszont a "lányok" tovább élnek. Tehát ha még ovu előtt mondjuk két-három nappal van csak szex, akkor nagyobb eséllyel lesz lány, mert az ugyan lassan ér oda, de sokáig túlél, ha pedig közvetlen ovu előtt, vagy épp akkor, akkor nagyobb eséllyel lesz fiú, mert az meg gyorsabb.

2015. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!