Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt d. u/estefe...

A terhességi teszt d. u/estefele is kimutatja, ha van pocaklakó?

Figyelt kérdés

Türelmetlen vagyok, megszeretném már csinálni a tesztet.

Azt olvastam, a mostani tesztek bármikor kimutatják. Igaz, azt írja,célszerű reggel elvégezni.

Ha van, kimutatja most is, nem? :)

Köszi előre is!


2015. dec. 21. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
nekem nemvárt napján délután már kimutatta.
2015. dec. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtt általában nem. Ha késik kimutathatja a híg vizeletből is este.
2015. dec. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem azért érdemes reggel, mert a teszt "megérzi", hogy mikor csinálod, és csak reggel működik,

hanem azért, mert általában a reggeli pisi a legkoncentráltabb, mert előtte nem voltál min. 6 órán keresztül pisilni (hacsak nem jársz ki éjjel).


Ha fiatal a terhesség, akkor ha olyan pisiből csinálod, ami nem elég koncentrált, akkor nem mutatja ki.

De értelemszerűen, ha nem vagy egy pisis alkat és délután se jársz óránként, akkor akkor is tökéletes.

2015. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy a mostani tesztek bármikor kimutatják.

Csak akkor, ha már a terhesség abban a szakaszban van, hogy mindegy a vizelet koncentráltsága, mert abban is van elég HCG nevű hormon.

Tehát amíg nem maradt ki a vérzésed, addig teljesen felesleges tesztelni, ha meg kimarad, akkor is reggeli vizeletből, vagy koncentrált vizeletből csinálj tesztet.

Amúgy nekem átlagosan 25 napos ciklusaim vannak, de soha nem napra pontosak, a 31. napon csináltam délutáni vizeletből tesztet, akkor már egyértelműen a délutáni vizeletből is egyértelmű, erős pozitív volt.

2015. dec. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb reggel.

Nekem az ovulációs tesztek is mindig csak a reggeliből lesznek pozitívak.

2015. dec. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha pedig van otthon sok teszted miert ne csinalhatnal most is? Max reggel megismetled :)) Szived joga hogy csinalod !
2015. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem du erosebb volt,mint de mindig...Pedig allandoan pisilni jarok :)
2015. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én eddig azt se tudtam, hogy reggel kellett volna csinálni a tesztet.

kétszer teszteltem pozitivat, de azok olyan erosek voltak, mint a kontroll csik.

2015. dec. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!