Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mernétek igy vállalni babát?

Mernétek igy vállalni babát?

Figyelt kérdés
A vérnyomásom nagyon magas. 175/134 pulzus: 105. Mióta szedem a dopegytet (kb 2hónapja) lejebb ment, de még mindig magas. 150/115. Nem értem miért nem viszi lejebb. Pláne a perem nagyon rossz. És terhesség esetén még feljebb is mehet. Nem lenne ebből gond?
2010. márc. 24. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Szia!DE gond lesz vele!!!!Semmiképp ne vállalj babót addig míg a vérnyomásod ráncba nem szedik!!!!Én úgy jártam,hogy állandó 140/70 körüli vérnyomással estem teherbe!Az elején magától lejjebb ment!!!Nagyon örültem!!!De ahogy jön a jó idő egyre magasabb megint!Meg persze híztam is és az sem segít!!!:(((Most meg parázhatok ,hogy nehogy hamarabb megszülessen,vagy a lepény nehogy elöregedjen idő előtt...Szóval én semmiképp nem ajánlom,mivel benne vagyok és tudom milyen rossz egész nap azon parázni,hogy jajjjjjjj csak egészséges legyen a KINCSEM!!!Üdv:24 hetes kismama
2010. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos csatlakoznom kell az előttem szólóhoz, ez nagyon veszélyes rád, és a babára nézve is!

Mindenképp előbb hozasd rendbe, ha ez a gyógyszer nem segít, próbálj másik dokihoz menni, és mondd is neki, hogy majd babát szeretnétek, hogy olyat írjon fel, ami terhesség mellett is szedhető!

Sok sikert!

Amúgy ezzel a vérnyomival, szerintem tuti, hogy végig feküdnöd kell, még az is lehet, hogy kórházban, de kitartás, mert megéri! :-)

Sok sikert kívánok!

2010. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyenlőre szedd a Dopegyt-et.Szedhetsz mellé fokhagyma-galagonya-fagyöngy kapszulát.Nem olcsó, de mindhárom összetevő a vérnyomásra hat. Én is ezt szedek.
2010. márc. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!