Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mernétek vállalni 3. gyermeket?

Mernétek vállalni 3. gyermeket?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretnék,de:-a férjem már 44 éves(én 34),-segitségünk senki(pl.szülés után a 4 éves nagy beteg volt,ő hányt én szoptattam volna),-nem spontán estem teherbe,fél év gyógyszer vizsgálatok stb.,és necces volt a trombózis,-2 rosszalvó gyerekem van,2 éve nem aludtam ki magam,amit már néha nehezen birok.Sorolhatnám,a lényeg az eszem tiltakozik,a szivem sajog hogy nem szülhetek...
2009. dec. 2. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
De ha már most ilyen rossz az életed, akkor minek akarsz még jobban szenvedni? Nem kell annyira rohanni, nem vagy még túlkoros, bőván várhatsz 1-2 évet amíg rendeződnek az otthoni dolgok. Ráérsz akkor szülni megint, ha felkészültél rá.
2009. dec. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

anyukám 40 apukám 44 éves volt mikor anyu terhes lett a húgommal.5.gyerek.persze nem tervezett gyerek,ráadásul anyu vérnyomáscsökkentő mellett esett teherbe.segítség szintúgy nem volt,csak estleg mi,a gyerekei.de vállalták,nem lett volna szívük elvetetni.

ezt csak nektek kell tudni,hogy mertek e vállalni ujabb gyereket.ülj le a férjeddel és beszélgessetek el erről.

én sok szerencsét és kitartást kívánok nektek.

3 hós kisfiús anyuka

2009. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem érzem hogy rossz lenne az életem,inkább félek attól,hogy nem lenne mindenkire elég időm,energiám.Nagyon sok időm nincs,1-2 éven belül ha nem szülök,utána már elég necces lenne,a férjem életkora miatt is-a lányom érettségijén 59 éves,a fiamén 63 éves lesz-!
2009. dec. 2. 14:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 35 vagyok, férjem 43. Még az első gyereket sem merjük vállalni, mert nem olyanok a körülmények. De nem esünk kétségbe és reméynkedünk, hogy pár év múlva jobb lesz és jöhet a gyerek. Neked már van kettő. Akkor, ha rosszak a körülmények, minek kellene a 3. gyerek?
2009. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy évet akkor még simán várhatsz. Próbáld átgondolni az egész életedet, hogy hol hogyan tehetnéd hatékonyabbá a szervezést. Ha találsz megoldást, akkor vállalj még egyet, de ha nem akkor ne tedd tönkre a 2 gyereket és a férjed életét azzal, hogy még kevesebb idő jut rájuk vagy semennyi sem. Ebben az esetben ne légy önző, mert a családod sínyli majd meg ami rád is vissza fog ütni később mert nem lesz olyan a kapcsolatod a gyerekekkel és a férjeddel, amilyennek lenni kéne.
2009. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretnéd, akkor vállald, mindent meg fogsz tudni oldani. De nagyon fontos, hogy ezt a férjed is akarja, együtt döntsetek!
2009. dec. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mielőbb húzzatok bele:-) ha szeretnél még babát, ne gondolkodj. Valahogy majd lesz. Nálunk is lesz, tudjuk, pedig még a második van a pocimban
2009. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél, szeretnétek, akkor hajrá most, nincs mire várni! :)
2009. dec. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!