Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lettem! Nem tudom mit...

Terhes lettem! Nem tudom mit tegyek? A többi lent

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok!1 éve barátom!Nem rég vesztettem el vele szüzességem!Felelöség teljesen szexelünk mindig!Gumi nélkül Soha!!!A múlt hó-ban kiszakadt a gumi!Egyből írattam esemény utánit és be is vettem!Késett és a teszt pedig pozítiv lett!Nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek!A barátom mellettem áll de én teljesen kész vagyok!!Nem kell a negatív válasz meg ami ilyenkor szokott mert tényleg mindig védekezünk!!!
2015. dec. 27. 11:56
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
5%
Eregyj abortuszra.
2015. dec. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
lehet tul keson vetted be a gyogyszert , vagy pedig ha ment a hasad tolle akkor nem hatott ... muszaly elmond a szuleidnek , ha nem akarod megtartani menj abortuszra , de en helyetted nem mennek ! az jo jel , ha a baratod melletted all! o hany eves ? ez is szamit ! es meg eleg sok ideje vagytok egyutt
2015. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem vettem be későn mert reggel voltunk együtt és utána mentem is íratni stb!A párom 20 éves!Abortuszt nem szeretnék mert erre képtelen lennék!Csak még ott a suli meg a többi!Nagyon kivagyok mert tényleg mindig vigyáztunk és most meg!Ő egy apró élet és nem ölném meg! De hogy ezt hogy fogom közölni a szüleimmel??? :(
2015. dec. 27. 12:07
 4/25 anonim ***** válasza:
54%
muszaj kozolnod ! mi pedig szeretnenk babat , de nem jon ossze ! erdekes aki akar nem lesz , aki nem akar ,annak igen ! minel elobb mond el ! miota kesik? nem olyan nagy dolog elmondani , vagy felsz a szuleidtol ?
2015. dec. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz elmondanod.
2015. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
17.-én kellett volna meg jönni-e!Attól tartok,hogy nem hinnének nekem!Félek egy kicsit mert mindig felelőség teljesen neveltek!Inkább anyu lesz a nagyobb kihívás!A barátom mellettem áll!Azt mondta kettőnknek kell eldönteni mi legye de az abortuszt ő sem nagyon szeretné!
2015. dec. 27. 12:17
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nem ártana kész tervvel a szülők elé állni a jövőt illetően. Hol fogtok elni? Mibol? Mi lesz a tanulással? Ezeket gondold át, beszéljetek meg a barátoddal és úgy beszélj a szuleiddel.
2015. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ezeken már gondolkodtunk!A barátom dolgozik!Lakni mind két szülőnél tudnánk!A suli hát azt nem tudom!!Tudom nem olyan vészes a helyzet mert minden jó csak nekem ez korai és most a suli meg a jövő lett volna a fontos!!!Már eljegyzésről is beszéltünk igaz csak akkor akarjuk ha kijártam a sulit!
2015. dec. 27. 12:24
 9/25 anonim ***** válasza:
66%
Kihangsúlyoztad, h milyen felelősségteljesek vagytok és hogy a barátod is melletted áll. Nos, hát ha tényleg ilyenek vagytok, akkor nem lesz gond a szülők elé állni a pasiddal, mert nyilván már tudjátok, hol fogtok lakni, miből fogtok élni, mikor érettségizel le és hogyan, nem értem mi a gond.
2015. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
30%
Jah, hogy a szülők nyakára mennétek...ez lenne a felelősségteljes szexelés? :D
2015. dec. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!