Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pozitiv ovuteszt, vagy meg...

Ez pozitiv ovuteszt, vagy meg erosebbnek kellene lennie?

Figyelt kérdés

[link]


Eddig vagy teljesen negativ, egy csikos volt, illetve tegnap volt rajta egy halvany masodik csik, de gyengebb, mint ezen.

Ma ilyen lett.


2015. dec. 27. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez még negatív
2015. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talàn holnap màr pozitìv lesz.
2015. dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért legyetek ma este is együtt... biztos ami biztos. Nekem pl soha nem volt ugyan olyan erős lh tesztem . Csak ilyen mint a tiéd!:)
2015. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez még negatív, de szerintem 12 órán belül már pozi lesz. hajrá! :)
2015. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kivancsi leszek, hogy holnap a homersekletem hogy alakul.

Nekem meg ilyen lh tesztem sem volt soha, csak nagyon halvany.

Szerintem az a gond vele, hogy napi 3 liter vizet megiszok siman, igy viszont orankent pisilek. Szerintem nem eleg koncentralt, ezert nincs soha pozitiv lh tesztem.

Azt hiszem, hogy feladom a tesztelest, a gorbem ugyis mutatja mindig szepen.

2015. dec. 27. 20:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2015. dec. 27. 20:13
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tegnap kora este csinaltam ismet egy ovutesztet, elotte sikerult kb 3 oran at nem pisilni.

De ugyanolyan lett, mint tegnapelott.

[link]


Kozben tegnap reggelre leesett a hom, ma reggelre pedig megemelkedett egyertelmuen, szoval volt/van peteeres.

Meg 1-2 napig hasznalni fogom az ovutesztet, megnezem, hogy halvanyodik-e, vagy hogyan valtozik.

Azt nem hiszem, hogy ne lett volna peteeres, a homersekleten kivul minden jellemzo dolgot tapasztaltam magamon, pontos a ciklusom es maskor is a 16. napon megy fel a testhom is.

Ugy latszik ezt a tesztet nem nekem talaltak ki, nekem nem egyertelmu.

2015. dec. 29. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!