Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát tervezünk, elkezdtem...

Babát tervezünk, elkezdtem szedni e vitamint és folsavat? Az elég?

Figyelt kérdés
Ha sikerül a baba, melyik jobb, ha külön szedek folsavat,kálciumot és magnéziumot, vagy ha csak egyféle terhesvitamint? Csak mert azokban keveslem pl a magnéziumot....
2015. dec. 28. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég most még csak a folsavat. Egyél gyümit meg zöldséget, a terhesvitamint majd a pozi teszt napjától kellene.


Terhesség előtt nem kell terheseknek kellő mennyiségű magnézium, kálcium vagy bármi, hiszen nem vagy még terhes.

Sőt, a terhesvitaminok összetétele is megfelelő mértékben tartalmazza a nyomelemeket, vitaminokat, hiszen ezért terhesvitaminok. Választhatsz sokféle közül, nézd meg neten az összetételüket és válassz.


Ha aggódsz, inkább egy D-vitamin szintet, TSH-t és progeszteront méress, azok okozhatnak komoly bajokat, és van rájuk tabletta.


29 hkm

2015. dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok, bocs, lehet, hogy félreolvastalak. e-vitamint szeretnél szedni vagy terhesvitamint?
2015. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
E vitamint szedek és folsavat. Pozitív teszt után gondolkodom,hogy mit szedjek :)
2015. dec. 28. 19:29
 4/7 anonim ***** válasza:
A folsav nagyon kell. Abbol ha keves van es babas leszel,mar elkestel a potlassal. Az e vitamint peteeresig szedik. Mi is probalkozunk, en e vitamin ciklus 14.napjaig szedek,folsavat vegig! Egyebkent azthiszem a folsavnak sok ido mire beraktaroz a szervezeted,szoval jol tetted hogy elkezdted :)
2015. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja es igen! Szerintem tokeletesen eleg! :)
2015. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. dec. 28. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Én végig szedem a folsavat (3 hónapja).Ciklus közepéig az E vitamint (2 hónapja) és ez lesz az 5. próbálkozós hónap.
2015. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!