Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kéne megjönie semmi tünete...

Ma kéne megjönie semmi tünete nincs hogy megakarna jöni csak anyi hogy felvagyok pufadva és többet játok pisilni! Csatoltam a diagramot br abahagyam a hőmérést lehet baba?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 25. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát a diagrammból semmi nem derül ki. Holnap reggel csinálj 10-es tesztet, és kiderül, akár baba is lehet, ha nem jön meg.
2010. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
erre túl sok mindent nem fogunk tudni mondani. tesztelj, talán már mutatja
2010. márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
sajnos öszevesztem páromal és úgy döntötem hogy akkor nem érdekel sem a hőgörbe se semmi! de hogyha amit a füzetembe vezettem azt beírnám a diagramba az változtatna valamit? ilyen mészály meg ilyenek?
2010. márc. 25. 15:04
 4/14 anonim ***** válasza:
és most épp, hogy vagytok a pároddal? mert ha nem jól, akkor lehet, hogy nem most van itt az idő a babára.
2010. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát most párommal úgy vagyunk hogy hétfő ota nem tudok rola semmit jah de ma írt emailt hogy legjobb barátnőmel beszélt rolam meg hogy ma taliztunk volna! csak orvoshoz kell menie ahol már álítolag tegnap volt! szoval anyon zűrös a kapcsolat most
2010. márc. 25. 15:07
 6/14 anonim ***** válasza:
de most nem értem. füzetbe írtad a hődet? akkor vezesd át a gépbe.
2010. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hőmet nem írtam füzetbe. csak a mészály magaságát, hogy krémes meg ilyeneket
2010. márc. 25. 15:09
 8/14 anonim ***** válasza:

abból úgy lehet következtetni, hogy most megnézed és ha lent van és puha, akkor hamarosan megjön. ha nehezen elérhető, akkor van esély a babára.

de a legbiztosabb mindig a teszzt

2010. márc. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát középen van és zárt és nem olyan nagyon kemény de puhának sem nevezhető
2010. márc. 25. 15:12
 10/14 anonim ***** válasza:
akkor 2 dolog lehet: még késni fog pár napot, vagy tényleg ott a baba
2010. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!