Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kivancsi vagyok ki fog tesztel...

Kivancsi vagyok ki fog tesztelni pozit januar vegeig!? Josz egy ropke felmeresre?

Figyelt kérdés
:D folytatodik a menet :)

2016. jan. 3. 18:32
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/265 anonim ***** válasza:

Sajnos a 2. képen nem látok semmit :( Nekem ma eléggé elkezdett görcsölni a hasam, pedig elméletileg 3 napja, vagy max 4-5 lehetett az ovu, magnézium sem segít most... Még tuti nem lehet beágyazódás, szokásos ciklus közbeni görcsölgetés lehet, kellett abbahagyni a barátcserjét :( Kérdező, veled mi a helyzet? :)

#1

2016. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/265 anonim ***** válasza:

#7 voltam

Azóta se jött meg de nincs baba. Tegnap elmentünk ügyeletre mert görcsölt a hasam alja plusz nagyon enyhe pár csepp pecsételő vérzés volt, de a doki nem látott semmit UH-n, csak lecseszett minek jöttem. Fura azért, hogy pont akkor kezd feszülni, nőni a mellem, hasam szurkalni, mensi sokat késni stb amikor először vagyunk együtt védekezés nélkül. Plusz két enyhe pozitív teszt, predictor early és facelle.

Ez a különös egybeesés fura, de ha a doki szerint nincs, akkor nincs.

2016. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/265 anonim ***** válasza:
Más teszten nem gondolkozol? Vagy vérvétel? Erről a preictorról csupa rosszat olvastam, egy vérvizsgálat 100%-ra megmondaná, fejlődik-e benn valaki :) Csodálom, hogy az orvos nem ajánlotta fel, de magánlaborban is megcsináltathatod akár.
2016. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/265 anonim ***** válasza:

Persze mondta az ügyeletes orvos a vérvételt, hogy azzal lehetne biztosabban. Két hét múlvára van időpontom saját dokihoz, gondolom majd az elküld, az normálisabb.

És persze, hogy teszteltem mással, x-epil negatív kétszer, vaterás olcsó one step szintén negatív sokszor.

Folyamatosan mindjárt megjön érzésem van most de nem jött meg még mindig így 40 nap után sem.

2016. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/265 anonim ***** válasza:
Azért szorítok, hogy ne szívódjon fel :(
2016. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/265 anonim ***** válasza:

Kedves #7-es! Meglehet,hogy nagyon az elején vagy,sokszor az 5.-6. hétig semmi se látszik uh-n! Drukkolok,ha késik,van tünet és 2 pozi teszt akkor bizony van valami :)


Kedves mindenki! Csatlakoznék a csoporthoz, 2013-ban 2 vetélésem volt,2015 év elején hpv-t diagnosztizáltak,küzdünk ès talán okè lesz. Karácsonykor hirtelen döntöttünk,újra neki vágunk a babaprojektnek. Csütörtök-péntekre nem vártam, csüt. du-i X-epil és péntek reggeli X-epil negatív

. Tegnap du-i predictor early halvány pozi,ms reggeli facelle szintén halvány pozi. Most izgulok,dokim holnap hívom de csak 2 hét múlva tervezek menni mert később volt pé-m mint szokott,így tudom h késői a baba is. Nem akarok felesleges köröket futni.

Szombat du-i teszt: [link]


Ma reggeli a kék: [link]

2016. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/265 anonim ***** válasza:

Biztató, drukkolok :) Első próbálkozós baba ráadásul, amint olvasom :) Örülök, mikor valakinek rögtön sikerül, sok havi stressztől kíméli meg az embert :D

Remélem, erősödni fognak azok a csíkok :)

#1

2016. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/265 anonim ***** válasza:
Kedves #1 köszönöm. Úgy érzem össze kell jönnie végre,sok rossz dolgon mentünk át,megküzdöttünk érte,remélem ő is akar minket :) #66
2016. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/265 anonim ***** válasza:
Igen, a baba elvileg tudja, mikor kell jönnie, esetedben az valószínűleg most jött el. :) Majd írj, kérlek, ha csinálsz tesztet, vagy orvosnál jársz :)
2016. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/265 anonim ***** válasza:
100%
Kedden mèg tesztelek 1-t, ha pozi nem lesz több teszt :) Tüneteim vannak,tipikus alhasi érzékenység,mell fájàs,mindez péntek este óta. Jelentkezni fogok #66
2016. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!