Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kivancsi vagyok ki fog tesztel...

Kivancsi vagyok ki fog tesztelni pozit januar vegeig!? Josz egy ropke felmeresre?

Figyelt kérdés
:D folytatodik a menet :)

2016. jan. 3. 18:32
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/265 A kérdező kommentje:
csajok vagy 4 napja 36.4 a homersekletem , az ovu utan mennyire jo ? vagy lehet beagyazodas is ?
2016. jan. 11. 06:32
 72/265 anonim ***** válasza:

#7 vagyok

Ma reggel megjött rendesen ahogy szokott, így a 41. napon, azaz az új ciklus 1. napján.

Így viszont érthetetlen a sok tünet és a két halvány pozitív teszt Predictor early és facelle tesztekkel. Ezek szerint az x-epil és a vaterás one step tesztek voltak megbízhatóak.

2016. jan. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/265 anonim ***** válasza:
Sajnálom #7-es. Nálam is volt egyszer ilyen: a mensi késett, kevesebb ideig tartott a megszokottnál. A terhesség szinte összes tünetét éreztem: haspuffadás, hasfeszülés, émelygés, hányinger, haszurka, mellszurka, gyakori pisilés. Halvány pozitív tesztem is volt. Voltam dokinál: nem volt baba. Utólag tudom: már annyira szerettem volna babát, hogy a tüneteket is tudtam produkálni. De csak a képzeletem játszott velem. Csak egyóvatos kérdés: lehet, hogy nálad is hasonló dolgok állnak a háttérben?
2016. jan. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/265 anonim ***** válasza:

Sajnálom én is.

Lehet hogy neki indult, de nem tudott megtapadni.

Bár erre egyedül a pozitív tesztből lehet/ne következtetni, sajnos a tüneteket produkálhatod magadnak, ezt én is tapasztaltam az első próbálkozós hónapban.


Kérdező: tedd fel újra a teljes görbét, mert így nem lehet követni, hogy minden nap mondasz egy hőt, én nem vezetem. :)


Én végre lassan jobban vagyok, ma letettem minden gyógyszert, és optimistán úgy döntöttem, hogy nem hagyok ki ezért hónapot, szóval akciózunk (már hiányzott 3 hét elvonás után), aztán lesz ami lesz. Nekem még napok kérdése a pé.

Zsu

2016. jan. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/265 anonim ***** válasza:

"lehet, hogy nálad is

hasonló dolgok állnak a háttérben?"


Nekünk még csak az első védekezés nélküli teljes ciklus volt ez, szóval azért nem arról van szó, hogy évek óta nem akar összejönni és már mindenben azt látom.

2016. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/265 A kérdező kommentje:

[link]

itt van a homersekletem , amiota merem :)

2016. jan. 11. 14:20
 77/265 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon alacsony a hőd!!! Hol/hogyan méred?
2016. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/265 A kérdező kommentje:
csak 21fele kellene megjonnie , addig meg megnohet ! szajban merem :)
2016. jan. 11. 15:49
 79/265 anonim ***** válasza:
Peteérés után felfele kéne mennie, az jelzi, hogy megtörtént az ovu... Mikor volt ovud?
2016. jan. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/265 anonim ***** válasza:

Mivel a ciklus közepén kezdted el csak mérni, meg nem mindig egy időpontban, ez így nem kiértékelhető.

Ha nem jön össze a baba, akkor jövő ciklusban már az első naptól mérd.

2016. jan. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!