Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kivancsi vagyok ki fog tesztel...

Kivancsi vagyok ki fog tesztelni pozit januar vegeig!? Josz egy ropke felmeresre?

Figyelt kérdés
:D folytatodik a menet :)

2016. jan. 3. 18:32
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/265 A kérdező kommentje:
es digitalis , amikor szol kiveszem ! lehet ezzel is hibazok , mert kellene tobbet hagynom
2016. jan. 12. 11:10
 82/265 anonim ***** válasza:

Oh, a digitális hőmérő egyáltalán nem alkalmas erre, hacsak nem század pontossággal mér, de ezek általában csak tizedet mutatnak, itt meg fél tized fok is számít.

Vegyél egy analóg hőmérőt, ha van békebeli higanyos akkor az a legjobb. A fél tized fokokat is írni kell, ha meg a kettő közé esne, akkor lefelé kell kerekíteni.

Mérheted szájban (nyelv alatt középen), vagy hüvelyben vagy végbélben, ahol kényelmes, lényeg hogy egy cikluson belül nem szabad mérési helyet váltani.

Nekem a nyelv alatti vált be, mert az a leghigiénikusabb.

Első két helyen 5, a végbélben 3 perc a mérési idő, és nem kell semmit sem levonogatni (már ilyet is hallottam).

Zsu

2016. jan. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/265 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Gratula a pozitív teszteseknek! És kitartást a még nem pozitív teszteseknek!

Nekem január 19-20-a a nemvárt napok, ma 7 dpo.

Hál istennek semmit sem érzek, meg nem is kellene. Az előző ciklus második fele durva volt, de valószínű a gyógyszertől. Sok esélyem valószínű nincs is a babára ebben a hónapban, ha tényleg felváltva érik a pete a két petefészekben. De hátha én is benne leszek a csoda kategóriában, így azért egy icipicit reménykedhetek :)

Drukkhegyek!

Bedit

2016. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/265 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, te is egy petevezetékkel próbálkozol? :) Nekem is csak egy van, elvileg nekem ebben a hónapban jó helyen lesz peteérésem, így nagyon reménykedünk. (5. dpo-n vagyok, ha minden igaz, talán 6) Drukkolok azért :)

#1

2016. jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/265 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ma vagyok 12 dpo-n és erős mensis görcseim vannak...ebből tuti mensi lesz,de holnap reggel megpróbálok egy tesztet ellőni.A bal mellbimbóm kemény és fáj,de ez ugye lehet az utró miatt is.

7-es sajnálom,hogy megjött a mensid.Manapság a facelle teszt nem olyan jó mint régebben volt...

Kérdező szerintem nem volt peteérésed mert ha lett volna akkor legalább 3 tized fokot kellett volna emelkednie a hődnek.A digitális hőmérő is tökéletes megfelel én is mindig avval mértem csipogásig.Egyszer megnéztem a higanyost is és az is annyit mutatott mint a digi.Viszont nekem a szájba mért hőm sokkal alacsonyabb volt mint a hüvelyi így nekem nem jött be,hogy szájban mérjem.

Szurkolok mindenkinek!

Nicol

2016. jan. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/265 anonim ***** válasza:
Mire jó ez a sok méricskélés? Az nem elég ha 2-3 naponta együtt vagytok?
2016. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/265 anonim ***** válasza:

Arra jó,hogy tudd biztos van peteérésed.Nem minden ciklusba megy az ember lánya orvoshoz monitorok követésre vagy csinál lh tesztet és van akinek az sem válik be,hogy 2-3 naponta együtt legyenek még ha mind a ketten egészségesek...

Nicol

2016. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/265 A kérdező kommentje:
igen nem valt be , ahogy mondja NICOl , mivel mi a tavaly probalkoztunk minden 2 nap es nem lettem ugy sem terhes
2016. jan. 12. 18:29
 89/265 anonim ***** válasza:
100%

Mert miért ne? Mindenki követ valami számára fontos dolgot (az itt jelen lévő kommentelőknek fontos, hogy sikerüljön a babájuk), pl sokan egy bizonyos focicsapat összes meccsét követik, pedig az én szememmel annak nincs semmi értelme... Mindenki foglalkozzon azzal, amivel szeretne, mi sem szólunk bele más "szokásaiba" (én legalábbis nem).

#1

2016. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/265 anonim ***** válasza:

Kérdező, te egyébként mikor fogsz legkorábban tesztelni? :) (mivel nekünk ugye kb egyszerre kéne nem megjönnie :D)

#1

2016. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!