Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulacios kalkulatorok...

Az ovulacios kalkulatorok mennyire biztos eredmenyt mutatnak? Mennyi idot kepes a spermium varakozni a petesejtre?

Figyelt kérdés
Attol fugg milyen hosszu ciklussal szamitom , de mennyire biztonsagos eredmenyt mutatnak ? kinek jott be ??

2016. jan. 4. 17:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szia nekem mindig igazolja,de csak azért tudom mert peteéréskor a nyák is és a hasszurka is igazolja.szerintem megbizható.saját tapasztalat.
2016. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Csak akkor kalkulálnak hellyel-közzel helyesen, ha nagyon egyformák a cikluaid. Ha vannak a rendszerben pl. 27 és 34 napos ciklusaid is, akkor kiszámolja ezeknek az átlagát és ahhoz kalkulál ovut. Könnyen lehet, hogy ennek semmi köze a valósághoz.


A spermium 48-72 órán át termékenyítőképes.


Ami nekem bevált - ciklus 10. napjátót kétnaponta szex ovu utáni egy hétig, így nem számított, hogy pontosan mikor volt az ovu, illetve biztosan volt élő spermium a repedéskor.

2016. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
melyik kalkulatort hasznalod elso ?? es 2-diknak pedig azt mondom hogy tudom hogy mindegyik ciklushoz irja hogy mikor van ovu ,csak hogy az biztos e , azt akartam inkabb tudni ! :)
2016. jan. 4. 17:23
 4/17 anonim ***** válasza:
Pont azt mondom, hogy egyáltalán nem biztos. Erre nincs egyetemleges válasz, ha mindig x naposak a ciklusaid, akkor jó eséllyel korrekt lehet a gép számítása, de ha változók, akkor nem. Nekem mindeféle hosszúságú ciklusom van, így a gép kalkulációja meg sem közelíti a valós peteérest.
2016. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
es honnan tudod hogy neked maskor van ovud? szomoru vagyok,mert akarok babat es nem tudom mikor van ovum
2016. jan. 4. 17:37
 6/17 A kérdező kommentje:
es barnazok is , neha eszreveszem mensi elott ....
2016. jan. 4. 17:38
 7/17 anonim ***** válasza:
Vezetek hőgörbét, abból látszik - igaz, csak utólag- hogy mikor volt ovu.
2016. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
www.hazipatika.com/peteeresi_kalkulator
2016. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
bocsi a késői válaszé:)
2016. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
azt irja ma es holnap a legtermekenyebb !! akkor ha az este szeretkeztem az jo a babahoz ?
2016. jan. 5. 05:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!