Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyerek segítség? Barátnőmmel...

Gyerek segítség? Barátnőmmel gyereket terveztünk, késett is a havija, a tesztek negatívak lettek, de bíztunk még benne de sajnos megjött neki.

Figyelt kérdés
Lehet hogy azèrt nem jött össze a baba, mert ő sokáig szedett gyógyszert, majd abbahagyta, majd megint szedte, ès megint abba hagyta, ès utána nem sokkal csaptunk bele a baba projektbe, de nem jött össze!? Köze lehet a gyógyszernek ahhoz hogy nem sikerült? Sikerülhet másodszor úgy hogy már elhagyta a gyógyszert 2 hónapja lassan??

2016. jan. 6. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne gorcsoljetek ra.En is igy voltam vettem koran a teszteket csalodtam szamoltam a peteerest stb.huszonevesen azt hittem oh majd tuti elsore.Hat fel ev utan osszejott amikor mar nem gorcsoltem rajta csak szerettuk egymast es kesz ;) a gyogyszer utan at kell allni a szervezetnek van akinek hamarabb van akinek kesobb.
2016. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszer abbahagyása utáni nap már sikerülhet. Ez a 2. sikertelen hónap, ha jól értem. 1 év után érdemes csak kivizsgálásra menni, előtte nem.
2016. jan. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a második hónap. Novemberbe hagyta abba a gyógyszert megint,dec 6-án megvolt a baja mèg kb 10-èn múlt el neki,ès utána álltunk neki a baba projektnek,ès most kèsett neki 3 napot azt hittük össze jött ,de a tesztek negatívak lettek,ès a mai nap jött meg neki sajnos. Am köszi a válaszokat
2016. jan. 6. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:
2 hónap az még semmi... Egészséges embernek is azt mondják, hogy 6 hónap alatt kell sikerülnie kb, ha valakinek elsőre összejön, az csak szerencse, sok minden közrejátszhat. Sokan évekig próbálkoznak, mire sikerül.
2016. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!